Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Használt má valaki jóstesztnek...

Használt má valaki jóstesztnek LH tesztet?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 25. ciklus napon.15. e körül volt ovum (teszt, hőmérséklet igazolja). Reggeli hőm 4 napja 36.8 (alaphő 36.2) A luteális fázison 16-17 nap, szóval van még 5 nap kb a nem vártig. Kiváncsiságból csináltam egy LH tesztet és halvány pozi lett.

2020. ápr. 27. 15:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Én csak gondolkozom rajta. Reggeli első vizeletből csináltad? Ha jól olvastam, így kell.

Kíváncsiságból csináltam lh tesztet a ciklusom 25. napján, tudtam, h nem vagyok terhes, de az hómező volt. Ebből én azt gondolom, esélyes lehet.

2020. ápr. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Délutániból csináltam és nem kell nagyítóval keresni. Reggel csinálok másikat, meg egy hcg-t is.
2020. ápr. 27. 15:31
 3/21 anonim ***** válasza:
62%

Ami fontos, hogy nem minden terhesnek lesz pozitív az LH tesztje.


Viszont fordítva, ha erős pozi lesz az LH teszt napokkal mensi előtt, akkor terhesség áll fenn. A halvány két csíkos lh teszt semmit nem jelent, hiszen az nem pozi.


Nekem 4 nappal mensi előtt nagyon halvány pozi lett a hcg teszt, mivel volt otthon lh tesztem még pár darab, megcsináltam és a teszt csík erősebb volt a kontrollnál.. tehát napokkal hamarabb. Nem terhesen vagy hómező, vagy esetenként pozi közeli lh tesztjeim vannak.


Ezen tapasztalat alapján, nálad vagy nincs terhesség, vagy nem mutatja neked.


Pár hete volt itt valaki 2nappal nem várt előtt erős pozi lh-tesztet csinált, így megcsinálta a hcg-t az is halvány pozi lett.


Minden esetre remény mindig van a nem vártig, az lh teszt meg nem mindenkinek lesz pozitív terhesen.

2020. ápr. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én négy és három nappal a nemvárt előtt csináltam LH tesztet jóstesztként. Szép erős lett mindkettő és napról napra erősödött is. 2 nappal a nemvárt előtt délelőtt (nem első vizeletből) csináltam 10-es Facelle HCG tesztet, egyértelmű pozitív lett. Másnap ugyanígy délelőtti vizeletből már az X-epil is egyértelmű pozitív volt.
2020. ápr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat!
2020. ápr. 27. 16:17
 6/21 anonim ***** válasza:
Én használok. Most pl 11 dpon vagyok. Reggel elég erős pozi lett az lh , hcg negatív.. remelem holnap már az is pozitív lesz.
2020. ápr. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nagyon kíváncsi vagyok... írd meg holnap! Drukkolok :)
2020. ápr. 27. 18:17
 8/21 anonim ***** válasza:
Köszönöm! Holnap írok!
2020. ápr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Korkin ***** válasza:

Én is pont az lh tesztekkel kísérletezek.

26.ciklusnapon vagyok, szerdára nem várom.

Nekem is csak halvány 2. Csíkom lett rajta...szóval ez elvileg negatív :(

Egyébként csak a szokásos pms tüneteim vannak.

Neked kedves Kérdező? Van vm gyanús jel?

Hányadik hónapez nektek?

2020. ápr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Szombat óta görcsöl a hasam, időnként. Más jel eddig nincs. 7 hónapja nem védekezünk...
2020. ápr. 27. 21:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!