Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7 napja késik a nem várt....

7 napja késik a nem várt. Negatívat teszteltem 3.kesesi napon. Tovább lent. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
29-30naposak a ciklusaim. Babát tervezünk, sokat vagyunk együtt. 7 napja késik, viszont 3.nap negatívat teszteltem. Van fehér folyásom, néha beszúr picit az alhasam, közben mintha megjönne érzés lenne, de semmi egyéb más tünet nincs. (mellfeszules, fájás...) szerintetek lehet, hogy baba van a dologban, csak kesoi peteeresem volt és korán teszteltem?

2021. dec. 22. 17:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem vagy terhes. Hormonvizsgálatot csináltatnék.
2021. dec. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Ennyi idő után azért már kellene valamit mutatnia a tesztnek. Nőgyógyászhoz kell fordulni, itt lehet más probléma van.
2021. dec. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Sajnos ez már velem is többször megesett, de baba még nem jött össze. Én is hormonok rá gondolnék első körben. Lehet elmaradt peteérés.
2021. dec. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sajnos a nőgyógyászom már csak a héten rendel, de időpontja szabad nincs. Csak a jovoevre, így január 5.re kaptam időpontot. Ovu tesztem volt teljes pozitív.. Voltunk is együtt előtte is, utána is.
2021. dec. 22. 17:37
 5/13 anonim ***** válasza:
29%
Esetleg nem voltál covidos a közelmúltban, vagy nem vettél fel oltást? Sokan panaszkodnak hasonló tünetekre, és személyes tapasztalatom, hogy a covidos bizony képes bekavarni. Sajnos nekem az endometriózis is járt ilyen tünetekkel míg meg nem műtötték, pedig a hormonjaim rendben voltak. Ha ennyire aggaszt, és nem tudsz várni csináltass magán laborban egy hcg vérvételt és az minden kétséget eloszlat.
2021. dec. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%

Előfordul, hogy néha kimarad egy hónapot, ez teljesen rendben van, ezzel még nem kell orvoshoz menni.

Ha több hónapot kimarad, akkor viszont érdemes kivizsgáltatnod magad, bár szerintem januárban már meg fog jönni.

2021. dec. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Oltásom nincs. Covidon atestem októberben,bar nem igazoltan. Jobban örülnék ha csak késői peteeres miatti terhesség lenne,mint szimpla kimaradas😅
2021. dec. 22. 18:54
 8/13 anonim ***** válasza:
De csak a 3. nap teszteltél? Azóta nem?
2021. dec. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azóta nem, mert gondoltam várok pár napot még pont amiatt, hátha késői peteeres volt és így később is mutatható ki ugye a terhesség...
2021. dec. 22. 19:23
 10/13 anonim ***** válasza:
Én tesztelnék már újra egyet.
2021. dec. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!