Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem péntek óta késik a...

Nekem péntek óta késik a menzeszem. Peteéréskor elég sokat együtt voltunk a párommal. Ma teszteltem, nem a reggeli vizeletből és negatív lett. Lehet hogy nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Van valami tüneted? Hány naposak átlagban a ciklusaid?
2010. szept. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia, sok mindentől késhet, nekem pl a barátcserje kapszula egyszer úgy bekavart, hogy hat napot késett, gondolhatod minden nap teszteltem mint egy hülye:( aztán megjött, de ha te nem szedsz semmi ilyesmit akkor az is lehet, hogy nem félidőben fogant a babó és még csak most ágyazódott be, hanyas érzékenységű teszttel teszteltél, nekem amikor babás lettem akkor két nappal a nemvárt után lett halvány pozitív pedig ikres terhes voltam.
2010. szept. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
27naposak a ciklusaim.Nem szedek semmilyen gyógyszert.Ha péntekig nem jön meg akkor tesztelhetek??Kimutatná?
2010. szept. 7. 09:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen szerintem pénteken már nyugodtan tesztelhetsz de inkább reggeli pisivel.
2010. szept. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pénteken tesztelj reggel első vizeletből felkelés után! Én ezt tenném!
2010. szept. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!