Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 9. napon. Eddig...

Ma vagyok a 9. napon. Eddig 36,5 - 36.6 vagy 36,7 volt a reggeli mérésem. Ma 37.1. Ez mit jelent? Ma van PÉ? Ma kell együtt lennünk? Nem értek hozzá, ebben a hónapban kezdtem a mérést.

Figyelt kérdés
2009. okt. 16. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Van hőgörbéd? Inkább azt tedd fel! De szerintem még nincs, mert elötte le szokott esni a hő!
2009. okt. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha beírsz a keresőbe, töménytelen kérdést találsz ebben a témakörben (hőmérőzés stb). Egyébként pedig jobb lenne, ha vezetnéd a hődet és ahogy telnek a hónapok - hacsak nem sikerül rögtön ;) - , úgy tanulod meg a saját ciklusodat értékelni.

Csak hogy a kérdésedre is válaszljak: nem esett le a hőd, nem mutatja az ovut, merthogy akkor van az ovuláció, amikor leesett a hő. De csak akkor tudod meg, hogy volt, ha utána felmegy a hőd. Leesett? Felmegy? Igen, minden relatív... ezért írtam, hogy vezesd a hődet pl a ciklus.hu-n. Eléggé az elején jársz, bár nem írtad hány naposak a ciklusaid, azt mondom, hogy még ingadozik, bár a 37,1 kissé magas, de azt sem írtad, hogy méred, hol méred. Szóval ezekre így érdemben válaszolni nemigen lehet. De én arra tippelnék, hogy még lejjebb fog ez menni, amikor eléri az alsó csúcsot, valszeg akkor lesz a tüszőrepedésed. (ha lesz, merthogy az sem biztos,hogy lesz....) Órákig lehetne regélni..

De itt megtalálsz mindent: babatervezok.otthona.net. Sok sikert nektek!!! A.

2009. okt. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mivel mindenben különbözünk, van akinek nem esik le drasztikusan a hője, de ha felmegy akkor megvol a pé. ha marad a hőd, és nem leszel betg(elég magas a 37,1) akkor lehet hogy megvolt
2009. okt. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tegnap volt fehér folyásom, meg kis hasszúrkám. 28 naposak a ciklusaim.
2009. okt. 16. 10:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Szerintem ha nem vezetsz görbét,ajánlom,hogy szeretkezzetek minimum 2 naponta:)Ha van péd,akkor esélyes lehetsz egy esetleges terhességre,és nem kell azon megilyedni,hogy mikor van/volt péd.

A hőd egyébként utalhat arra -ha felment,hogy előtte való napon megtörtént a pé-sed.Én most is szt mondom,akciózzatok,és bízz abban,hogy nem jön meg:)Sok sikert kívánok neked!

2009. okt. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!