Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 13-én volt pé-sem.26-ra nem...

13-én volt pé-sem.26-ra nem vártam. Nem jött meg, csak barnázgatok. A 10es one step teszt -, reggeli elsőből. Jónás napom 26án volt. Előtte voltunk együtt. Lehet, hogy akkor sikerült a baba és azért nem jön meg és ezért nem mutatja még a teszt?

Figyelt kérdés
2010. febr. 28. 10:03
 1/2 anonim ***** válasza:
2nap mulva ismételd meg hátha már akkor magasabb a HCG a vizeletben.
2010. febr. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnos ugyanígy voltam én is, még soha előtte nem volt így, hogy barnázgattam (nagyon kevés volt) 6 napig, én is azt hittem, hogy a menzi előtti együttlét miatt lehet ez, hogy talán akkor sikerült a baba. Nekem is - tesztjeim voltak, gondoltam még korai....aztán végül sajnos megjött. Nem tudom mitől lehetett, sokat olvasgattam itt erről, és 50-50 %, hogy a barnázgatásból baba lett vagy menzi.

Én kívánom neked, hogy baba legyen!:)

2010. febr. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!