Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez egy anovulatóri...

Szerintetek ez egy anovulatórikus ciklus?

Figyelt kérdés

[link]


Szülés utáni második ciklus. Terhesség előtt stabil 28 napos volt, ovu rendszerint a 16. napon, 12 napos luteális fázissal. Szívesen veszek tapasztalatokat, görbéket is, ha megosztjátok velem.


2010. szept. 7. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:

nem klappol a behúzott - az általad mondott régi ovu időpontja - és a görbén látható ovuteszt napja..


valószinü hogy a hormonszinted még most áll helyre azért ilyen kurta furcsa rövid luteális szakaszod van alig pár nap.


ilyen magas a hőd vagy hónaljban mérsz?


rendeződni fog idővel a szakszavakkal megfogtál ennyire nem vagyok okos.

2010. szept. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ha ezzel segíteni tudok, akkor itt az enyém, volt peteérés, és az látszik is.

2010. szept. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ez is az enyém, a mostani.

2010. szept. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ez egy példagörbe(is lehetne) kár hogy nem lett baba.
2010. szept. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mármint a 15.25-ös
2010. szept. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Eléggé bíztam benne, hogy baba lesz, mert nagyon hirtelen ment fel a hőm, de aztán elkezdtem barnázni, és ma meg is jött.:(
2010. szept. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazából el alacsony hő, a terhesgörbémhez képest: [link] Ovu után a hőm 36,8-36,9-ig szokott felmenni, akár babás voltam, akár nem. Nyilván a prolaktin miatt most alacsonyabb, mert szoptatok, de ettől függetlenül szeretném megérteni a testem működését.
2010. szept. 7. 15:29
 8/8 A kérdező kommentje:
Hú, de sok görbe jött, amíg fogalmaztam a kommentet. :-) És mindben volt ovu, gratulálok hozzá, csajok, még ha nem is lett belőle baba.
2010. szept. 7. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!