Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez anovulatorikus ciklus...

Ez anovulatorikus ciklus szerintetek?

Figyelt kérdés

Nem azért kérdeztem,hogy szerintetek terhes vagyok-e,ne értsetek félre,de eddig olyan szépen felment a hőm tüszőrepikor 5-6 tizedet,és úgy maradt.36.2 szokott lenni az alaphőm,tüszőrepi előtt 36.0,aztán 36.6-36.7,és ennyi.Most meg ez az összevisszaság,és az alaphőm is magasnak találom.Szóval szerintetek ez egy pé nélküli ciklusom?Szeretnénk babát,de sajnos nem tudunk akkor együttlenni,amikor akarunk,a párom munkája miatt:(

Előre is köszi a válaszokat.


[link]


2009. aug. 17. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem volt peteérésed.
2009. aug. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sok esetben csak anovulatorikusnak tűnik..de egyáltalán nem az. Szerintem a tiéd egyáltalán nem.

Leeshet a hő 2 nappal a tüszőrepedés után. Figyelni kell, hogy utána 4-5 napig a cover line fölött maradj.


Egyébként nekem is érthetetlen ez a hónapom. 36,8-37 fokokat produkáltam eddig, most meg max. 36,6. Ez volt a legmagasabb. (lehet, hogy a barátcserje kavart be..)

2009. aug. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem. Szerintem a 16. napon ovuláltál, akkor ment fel a hő.


De nincs túl magasan, ez gyakran alacsony progeszteron-szintre utal. Amikor legutóbb ilyet láttam, a görbe tulajdonosa mondta, hogy tényleg nézték a hormonszintjét, és tényleg alacony a progeszteron-szintje.


Másodiknak: amikor elkezdtem barátserjét szedni, két hónapig hihetetlenül furcs görbéket produkáltam, közti vérzéssel. Azt hiszem, ennyi időnek kellett eltelnie, mire kifejtette a hatását, addig súlyosbodtak a tünetek. A harmadik hónapban aztán helyrezökkent minden, és pozitívat teszteltem.

2009. aug. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Gratulálok a pozitív teszthez.:)

Még egy referenciaanyag a barátcserjéhez. Sok jót hallottam róla itt a lányoktól, eddig csak dicsérték. Reménykedem, hogy rajtam is segít.

2009. aug. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Köszööm. :-) Nem tudom, barátcserje nélkül milyen lett volna, én a közti vérzések miatt azonnal elkezdtem szedni, amint elkezdtünk próbálkozni a babával. A vérzést mindenesetre megszüntette, akár segített a babában, akár nem.
2009. aug. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Megmutatom a görbémet:


[link]


eddig én is azt hittem, hogy nem volt pé-em, mert mindig legalább 3-4 tizedet felugrott rögtön, de ebben a hónapban valamiért csak most emelkedik a hőm, szóval valami alakulóban van, azt meg, hogy mikor volt ténylegesen pé-em, fogalmam sincs :)


Szerintem neked volt pé-ed, és jól húzta be a vonalat a gép, csak most nem ment fel annyira a hőd, de ez még alakulhat :)

2009. aug. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsónak: a 21. napra tippelek, a görbéd és a nyákod alapján együttesen.
2009. aug. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a választ,akkor nem kell dokihoz menjek,megnyugtattatok.Kívánok mindenkinek,aki szeretné mihamarabb kisbabásodást!
2009. aug. 18. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!