Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Összejöhet a terhesség?

Összejöhet a terhesség?

Figyelt kérdés
A párommal a menstruációm 5. napján voltunk együtt, még véreztem kicsit. Nem tervezünk babát, de ha "becsúszna", az sem lenne probléma. Megszakítással védekezünk, de aznap az utolsó (ötödik vagy hatodik) adag belém jött. 30 napos ciklusaim vannak, általában félidőben ovulálok. Mennyi így az esély a babára?
2010. szept. 7. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok. Ha mindig félidőben ovulálsz, akkor semmi. Azt az 5-6. adagot úgy érted, hogy annyi együttlét volt aznap? Mert akkor méginkább semmi, szerintem addigra már ki is ürültek az érett hímivarsejtek.
2010. szept. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, úgy értem (előtte 2 hétig távol voltunk, pótoltuk a mulasztást). Hmm, köszönöm a válaszod.
2010. szept. 7. 16:18
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

szinte semmi, de azer megis megeshet

Eloszor is, elofordulhat peteeres mensi alatt, de nagyon ritkan.

Masodszor az ondo ritkan tartalmaz megtermekenyitesre kepes himivarsejteket 24 oran beluli ismetelt urites folyaman, az otodik (amihez gratulalok a parodnak) utan pedig foleg alig van eselye.

Ha ket ilyen alig eselyes dolog ellenere osszejonne a baba, akkor nagyon csodalkoznek.

2010. szept. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
szinte SEMMI....
2010. szept. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A félidős ovu miatt tényleg szinte semmi.

De, ha elszomorít az ilyen jellegű válasz, akkor még lehettek együtt ovulációkor is:)

2010. szept. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Összejöhet a terhesség, de nagyon kicsi rá az esély, szinte semmi. Máskülönben ha megszakításos módszerrel vagytok együtt, attól még ugyanúgy teherbe eshetsz, akkor mindegy ha normálisan együtt vagytok ahogy kell! Nekem orvos mondta, hogy megszakításos együttlét alatt is ugyanúgy teherbe lehet esni, nagy eséllyel!! Nekem van ilyen ismerősöm is, aki így lett terhes!
2010. szept. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kb. semmi. Egyrészt a ciklus 5. napján alapból nem esélyes, meg az az utolsó adag már tuti"üres" volt.
2010. szept. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kicsi az esélyed a teherbeesésre ilyen feltételek mellett.
2010. szept. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]


Itt is írja, hogy a napi 2-3 ejakuláció a férfit szinte sterillé teszi, úgyhogy tuti nem leszel terhes.

2010. szept. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!