Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhesség? Első gyógysze...

Hanga86 kérdése:

Lehet terhesség? Első gyógyszermentes hónapban összejöhet a baba? Kinek sikerült? És éreztetek valamit? Nekem hétfőn kellett volna megjönnie, de lehet, h a bogyó miatt késik?! Éreznék már valamit?

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm 2 évig szedte a bogyót és az első hónapban terhes lett.Én 5 évig szedtem és a 3.hónapban lettem terhes.Összefüggést ne keress ebben, de bizony lehetséges, hogy babás legyél:)

Az ismerősöm semmit nem érzett, késett a mensije, tesztelt és a teszt pozitív lett.Én a helyedben várnék pár napot még, ha bozonytalan vagy, hogy a bogyó miatt késik-e.Aztán tesztelj bátran!Megy a drukk!!! :))

7 hetes kismami

2010. máj. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

lehet a bogyótól, de húgomnak is egyből összejött,ő is kb 2 évig szedte a tabit:)

sok sikert:)

2010. máj. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én évekig szedtem, és az első hónapban terhes is lettem. Csak hisztisebb voltam. Illetve többen megjegyzéseket tettek rám, hol ezért, hol azért, hogy biztosan terhes vagyok.

Sajnos missed ab lett...

a bogyó abbahagyása amúgy teljesen összekavarhat mindent. nekem majdnem 1 év volt, mire rendszereződött utána (32 naposra) a ciklusom.

Ha most nem jött össze, ne aggódj, nem véletlen!

3 hónapos baba anyukája :)

2010. máj. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem gyógyszer abbahagyás után 40 napra jött meg a mensi. Márciusban hagytam abba a gyógyszert. Most várom, hogy rendeződjön a ciklusom.
2010. máj. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!