Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért ítéli el a társadalom...

Miért ítéli el a társadalom nagy része azt, hogyha egy férfi hajlandó önzetlenül segíteni egy leszbikus párnak teherbe esni, ha ők gyermeket szeretnének vállalni és boldogságban együtt felnevelni?

Figyelt kérdés
Te elítéled ezt a gondolatot? Miért?

2021. dec. 30. 13:45
A kérdező szavazást indított:
Elítélem.
Nem ítélem el.
58 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Nem is értem a kérdést… a homoszexuális hölgyek, más nőkhöz vonzódnak. Hogy gondolod, hogy segítesz nekik, amikor kb semleges számukra, esetenként undorodnak egy pénisz látványától is?!

Komolyan amúgy minek kell ezt a kérdést valamilyen formában feltenned minden héten? :D Visszautasította a ‘segítséged’ egy leszbikus pár és ez ennyire szörnyen sérti az egódat?

2021. dec. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

Ilyenkor a segítséget inkább az jelenti, hogy a fickó (a nők kérésére) beleveri egy pohárkába, a teherbe esni kívánó nő meg pulykatöltővel felfecskendezi magának (vagy a párja neki), kvázi házilag inszeminálva magát. Ez, amennyiben mindegyik fél benne van és tisztázottak a szerepek is, teljesen rendben van szerintem, és az égvilágon senkinek semmi joga ítélkezni efelett. Szerintem nem is nagyon szoktak, egyébként.


De ha te arra gondolsz, hogy majd jól teherbe ejted a csajokat egy intenzív hármas keretein belül, akkor az egy fantázia, amivel nincs baj, de azt ne úgy add be, hogy önzetlenül segítesz a leszbikus párnak, mert amúgy egy leszbikus nő sem fog szívesen férfit fogadni az ágyába.

2021. dec. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem ítélem el,miért tenném?

De abszolút nem értem a férfi motivációját

2021. dec. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2021. dec. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
A férfi motivációja az lehet, hogy szexszelni akar leszbikusokkal. Nyilván a kérdező (beteg?) fantáziája is ez. A valóság pedig az, hogy mintát ad pohárba és mesterséges megtermékenyítésen megy át a pár.
2021. dec. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

A gyerekvállalást targyiasitja ez az adok-veszek szerintem.

Más kerdesnel szetszednek ha nem saját lakásba X év párkapcsolatot követően mindenre felkészülten várod a gyereket, itt meg a gyerek total kiszolgáltatott jogilag is.

2021. dec. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak vigyázz, múltkor egy lezbi írt ki ehy kérdést, hogy elhagyta a csaja, neki nincs keresete, akkor most a biológiai apát perelheti e gyerek tartásért, aki önzetlenségből segített.
2021. dec. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ugyan úgy fel lehet tenni, hogy egyedül álló nőnek, vagy házaspárnak segítesz, akkor sincs semmi értelme, mivel ha te magad nem vered nagydobra, akinek segítesz ők meg nem fogják, akkor nem tudja senki, és akkor nincs aki ítélkezzen.
2022. jan. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Én rendszeresen segítek nőknek, de csak természetes úton
2022. jan. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
68%
Egyaltalan nem elitelendo. Amerikaba kulon csoport van erre. Donorok es donort kereso parok reszere. Semmi erdekes nincs ebbe szerintem. Inkabb az a gaz aki ezt eliteli.
2022. szept. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!