Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeeshettem ha ilyen...

Teherbeeshettem ha ilyen problémám van?

Figyelt kérdés
Az a helyzet h daganat van a petefészkemben, nem tudom még h rosszindulatú-e, múlt héten hirtelen felindulásból nem vigyáztunk, nagyon szeretnék mégegy gyereket, főleg mert félek h később már nem lehet, de hallottam olyat barátnőmtől, h akinek ilyen problémái vannak nem eshet teherbe. össze-vissza menstruálok 2napokat az elmúlt 3hónapban... lehet rá esély h terhes vagyok?
2010. szept. 7. 20:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem
2010. szept. 8. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia,, gondolom cisztád van a petefészkedbe. Nekem is volt , nem volt vele teendő, azt mondta a doki, hogy majd ha terhes leszek elnyomja a baba és felszívódik, így is volt, terhes lettem, megszültem és a cisztának semmi nyoma azóta sem.
2010. szept. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
öhh műteni fognak biopsziából derül ki h mennyire problémás, de igazából azért is örülnék ha még most sikerülne mert a családom nőtagjainak nőgyógyászati daganat úgymond 'megszokott' és félek h kipakolnak és késő lesz, tesómnak is mondták pár éve h most szüljön mert nem lesz később...
2010. szept. 8. 10:53
 4/12 anonim ***** válasza:
Értem, sajnálom. Próbálkozzatok a babával, hidd el egy terhesség sok mindent megold.. írtad, hogy nem normális a mensid, tesztet csináltál valamikor?
2010. szept. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
az elmúlt hónapokban elég sokszor voltam vizsgálva, június óta volt 4hasi 2 hüvelyi uh-m 2rtg, 3terhességi teszt és végül a ct-n derült ki h mi van szóval ha ezek során ott megbújt volna egy baba akkor mentalista lesz a 2.neve, és csak 1hete jött h tényleg most kéne... szóval még nem teszteltem azóta. félek h hülyeség mert végülis van gyerekünk és jöhetne jobbkor is kisbaba 1-1,5 év múlva de nagyon bepánikoltam h mi van ha késő lesz :(
2010. szept. 8. 11:22
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne pánikolj!A szervezet öngyógyító képessége határtalan.Pozitívan állj hozzá, tudom szinte lehetetlen de meg kell próbálni, végy egy gyógynövényes könyvet, sok okosság van benne és hihetetlen mennyi gyógynövény amik segítenek.
2010. szept. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
erre még nem gondoltam de mindenképp megér egy próbát, köszönöm :)
2010. szept. 8. 11:34
 8/12 anonim ***** válasza:
Csak azért merem ajánlani neked, mert nekem segített sok dologban, engem már a dokik többször eltemettek elvileg már nem is kéne élnem a dokik szerint, sok orvosi gondom volt, de a gyógynövényeknek hála egészséges lettem mint a makk és jöhet a kistesó. Pl ha fáj a fejed, vagy migrénes rohamod van vagy csak jön a front és szétszakad a fejed, egy pohár cickafark tea pár perc alatt teljesen elmulasztja, emellett beállítja a peteérést is, ha ciklus első felében iszod, a pásztortáskával kevered akkor minden féle női bajokra jó, altesti megbetegedésekre meg nagyon jó a fehér fagyöngy, ezt már gyógyiba is lehet kapni tinktúra formájába, szóval érdemes utána járni ezeknek:) sok sikert.
2010. szept. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
na igen kivan a májam a fájdalomcsillapítózástól, megfogadom mindenképp a tanácsod! fejfájásra eddig kapkodtam be egyből gyógyszert, heti többször, a petefészkem miatt napi 2x kell szedni...
2010. szept. 8. 11:45
 10/12 anonim ***** válasza:
Na akkor mindenképpen próbáld meg a teát nem vesztessz semmit, csak nyersz vele ! Majd írd meg hogyan alakulsz.
2010. szept. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!