Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mellbimbó és az udvar...

A mellbimbó és az udvar besötétedése az utalhat terhességre? Vagy valami más.

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 14:05
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja elfelejtettem elég nagy a mellem és nem igazán látszott az udvar se meg elég kicsi volt a bimbóm most meg tisztán kivehető az udvar és látszik a mellbimbóm. Ez lehet az első jel? Vagy okozhatja más is?
2010. júl. 31. 14:08
 2/13 anonim ***** válasza:
Terhességre a kimaradó vérzés és a pozitív terhesteszt utal.
2010. júl. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mindenképpen utalhat!!
2010. júl. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Kedves 14.15 válaszoló nem vagyok hülye 10-en éves hogy ne tudjam hogy az elmaradt mensi és a teszt a biztos. De meg volt az okom hogy ezt kérdeztem. Nem mást. Különben a ciklusom rendszertelen utoljára mikor "megvolt" 1 napot volt meg és elötte és utána barnáztam 1-1 napot.

Én mensinek vettem és valamilyen oknál fogva két hétre rá teszteltem + igaz halvány volt de utána 3 napra még egyszer az is + volt de mindenki azt mondta lehetetlen erre a múlt hét elején a férjem észre vette hogy változott a mellem. Most nem tudtok tesztelni csak kedden reggel de tudni akartam hogy most lehetséges hogy nem tévedett a teszt. Írjatok még kinek hogy kezdődőtt el a sötétedés?

2010. júl. 31. 14:34
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem is bebarnult az udvara.
2010. júl. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
14.17-es vagyok ismét..nekem elég halvány színű a mellbimbóm..de akkor látványosan barnább lett..de csak a kimaradás utáni hetekben..emellett megjelentek rajta a tejcsatorna mirigyei..vagyis megduzzadtak..olyan volt mintha apró fehér miteszerek lennének rajta..az erek is látszódtak a bőrön át..nekem kb ennyi tünetem van a többi később jött..ja nem..bocsi még az ínyem fájt, érzékenyebb lett és vérzett fogmosáskor.
2010. júl. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszike! Nekem is látványos a sötétedés ha már a férjem is észre vette a dolgot. Az a baj hogy a kimaradást nem tudom lehetett az az egy napos vérzés a beágyazodás? Gyógyszerrel hozta meg a doki én azt hittem hogy azért olyan kevés.
2010. júl. 31. 15:26
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ez volt az első tünet. A nem várt nap előttig minden úgy zajlott mint amikor megjön. Semmi extrát nem éreztem. Azután késett 1 , majd két napot, és azt vettem észre a tükörből, hogy olyan furi a cicim. Nem fájt egyáltalán. Megnőtt a bimbóudvar, picit sötétebb lett, és az apró tejmirigyek megduzzadtak (a miteszer szerű elnevezés roppant találó!). Semmi mást nem éreztem. Másnap halványan a második csík is ott volt :), aztán egyre erősebb lett...
2010. júl. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én onnan gondoltam hogy terhes vagyok mikor fogant a lányom hogy a mellbimbóm egy pontban kicsit kifehéredett.Olvastam róla hogy ez is lehet előjele a terhességnek.Szerintem amit leírtál az terhességre utal mindenképp írd meg a keddi eredményt .Megy a drukk :)
2010. júl. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én még menszi előtt észre vettem hogy a bimboudvart egy sötétebb karika veszi körül:-)Akkor már sejtettem,hogy dolgoznak a hormonok:-)

Megy a drukk és írd meg mizu!!

2010. júl. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!