Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha egy hete voltam kb egyutt...

Ha egy hete voltam kb egyutt a parommal védekezés nélkül az alhasi fajdalom, derékfájás, jobb oldali alhasi fajdalom utalhat beagyazodasra?

Figyelt kérdés
2022. jan. 7. 23:31
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A napokban kellene megjonnie egyébként
2022. jan. 7. 23:31
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább menses.
2022. jan. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#2

Én is arra gondoltam de esedékes a terhesség is ugyan is egy pár percig gumi nélkül voltunk együtt és nemtudom volt e elovaladeka akkor vagy sem.

Aztán másnap is együtt voltunk akkor pedig kiszakadt a gumi és lehetséges hogy abban is volt elovaladek bár a barátom szerint nem volt mert érezni szokta mikor az is jön de az mindég akkor van miután abba hagyjuk

2022. jan. 7. 23:47
 4/12 A kérdező kommentje:
Es mielőtt kiszakadt volna megnézte a gumit mert közeledett ahozz hogy élvezzen és tiszta volt a gumi
2022. jan. 7. 23:48
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Nekem akkor szokott fájni ha tényleg erősebb volt az aktus a megszokottnál.
2022. jan. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Velem a barátom óvatos.

Ugyan olyan volt mint mindeg

Vigyáz velem/rám.

Nem vadulunk😂

De utána olvastam szerintem pms tünet aztán a napokban megfog jönni

2022. jan. 8. 01:07
 7/12 l0m3x ***** válasza:
93%

Mi az, hogy odafigyelt, de amúgy másnap a gumi kiszakadt, mert megnézte dugás közben, meg mi a gyík? Ennyi évesen, ennyi ésszel nem szabad dugni.

Beágyazódás? Gratulálok.

2022. jan. 8. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Mindég megnézi a gumit mielőtt élvezne hogy biztosan nincs e kiszakadtva.

Szerintem nem csak mi vagyunk ezzel így.

2022. jan. 8. 11:08
 9/12 anonim válasza:
Eltűnt a kommentem
2022. jan. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ilyeneken múlna,hogy merre fejlődik az emberiség rég megint fákon ugrálnánk és talpig szőr borítana minket.
2022. jan. 9. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!