Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rózsaszín folyás és derékfájás...

Rózsaszín folyás és derékfájás beágyazódás jele?

Figyelt kérdés
Sziasztok múlt hónap 9edikén volt még utoljára ezelőtt 2 nappal annyira fáj a derekam hogy nem bírtam lábra állni ma először foltokban majd rózsaszín folyás jelentkezett nem védekezünk mert babát szeretnénk esetleg csinálhatok tesztet vagy várjak még?
2020. febr. 9. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha már késik, akkor csinálj tesztet.
2020. febr. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Ha múlt hónapban volt meg 9-én, akkor eltelt egy hónap, tehát aktuális feltételezem a menzeszed és vérzel is. Plusz fáj a derekad, ami szintén menstruációval együtt járó tünet lehet. Arra nem gondoltál, hogy menstruálni fogsz? Mert ez a valószínű ,nem az, hogy terhes vagy. Ha terhes lennél, már megtörtént volna a beágyazódás. Bár tény, hogy nem írtad, hogy hány naposak a ciklusaid.
2020. febr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem írtam mert nekem rendszertelen a menstruációm.. illetve szokott fájni a derekam de nem ennyire és nem volt még rózsaszín folyásom
2020. febr. 9. 17:49
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Beágyazódáskor nincs vérzés, és főleg nincs olyan derékfájás, hogy nem bírsz lábra állni. A beágyazódást egy éppen hogy pár darabra osztódott sejt csinálja, senki nem érzi meg, főleg nem ennyire. Igen, tudom, hogy hány helyen olvastad. Ettől függetlenül valami mástól fájt a derekad, és a rózsaszín pecsételés is mástól volt. A luteális fázis közepén van egy ösztrogéncsúcs, néha emiatt leválik egy kis darab méhnyálkahártya, sokan ezt hívják beágyazódási vérzésnek, holott semmi köze hozzá. Ezért van az, hogy olyanok is tapasztalják, akik nem lettek terhesek végül.
2020. febr. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Te teljesen hülye vagy semmi pecsételésről nem volt szó egy a másik pedig hogy mindenkinek más
2020. febr. 9. 18:48
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Jó, akkor most jobb lesz neked, ha megírom, hogy tuti, hogy terhes vagy, mindenkinek ez az első tünet, hogy fáj a dereka, a szomszéd csaj unokahugának is így volt ám. Ja, nem. Istenem...
2020. febr. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
Csinálj tesztet és kiderül.
2020. febr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
"Te teljesen hülye van" aranyos vagy, de a rózsaszín folyás vér jelenlétét jelzi, ezt szoktuk összefoglaló néven pecsételésnek hívni. Biztos ettől, hogy a válaszolókat hülyézed, terhesebb leszel. További szép napot.
2020. febr. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!