Pozitív a tesztem?

Figyelt kérdés

Régóta próbálkozunk. Nagyon sok időn túli pozitív tesztem volt, sok kémiai.

Ez a csík most mikor fotóztam kb 2 perces. Rögtön ahogy belemartottam, ez kijött.

[link]

[link]


Tegnap kellett volna meg jönnie, de sajnos mostanában sokat késik, kitolodott a mensim. Szóval passz. Utoljára 12 nappal ezelőtt voltunk együtt. Peteerest nem figyeltem ebben a hónapban, mert kicsit elengedtuk.



2022. jan. 8. 09:34
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem még nagyon korai. Ha halvány pozitívka is, ez alapján még "ne bonts pezsgőt". Készülj mindkét eshetőségre, főleg, mert lehet nem is késik még.

Én azért kívánom, hogy 1-2 nap múlva már szemmel jól látható teszted legyen! :)

2022. jan. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek :) rendben! Készülünk mindkét lehetőségre igen.

Ha érdekel titeket, írok majd 2 nap múlva :)

2022. jan. 8. 16:43
 23/34 anonim ***** válasza:
65%
Nekem a kislányomnál végig csak nagyon halvány tesztjeim voltak, aztán már kb. a 6. héten vettem egy digitálisat és az mutatta ki egyedül normálisan… ebből még lehet akármi! :)
2022. jan. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
80%
Mi lett kérdező? Erősödött a teszt?
2022. jan. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező, mi lett?
2022. jan. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Másnap lett meg egy sima facelle tesztcsikos teszt, ami egy arnyalattal erősebb lett, ma megjött :(
2022. jan. 10. 21:28
 27/34 A kérdező kommentje:
Ma már viszont teljesen negatív, homezo lett a facelle Kazettás is, meg csak sejteni sem lehet semmit rajza. Szóval, ott, akkor, pár másodpercen belül mikor halvány pozi volt, biztos elindult valami.
2022. jan. 10. 21:30
 28/34 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Én is így jártam most. Nekem erős pozitív tesztem volt, ami pár nap múlva halványabb lett. Most meg úgy néz ki, hogy megjön 🙁
2022. jan. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Nekem a covid oltasom óta ez a 4. Ilyen eset :((
2022. jan. 10. 22:00
 30/34 anonim ***** válasza:
81%
Nem kell tesztelni mensi előtt és akkor nem keresnél ott összefüggéseket, ahol nincs. Nagyon gyakori, hogy elindul egy folyamat és semmi sem lesz belőle. Covid előtt is az volt, és azóta is az. Nekünk kell normálisan kezelni és nem hetekkel előbb tesztelni majd a semmire azt hinni, hogy valami. A felelősségét ennek nem szabad elhazudni: aki 1 héttel előbb tesztel és a haloványkába beleéli magát, az saját magával szúr ki.
2022. jan. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!