Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ma fehéres krémes folyásom...

Ha ma fehéres krémes folyásom van akkor jó ha ma együtt vagyunk? Lehet belőle baba?

Figyelt kérdés
2010. szept. 8. 14:57
1 2
 1/13 eszo ***** válasza:

peteérésre gyanakszol?

hány naposak a ciklusaid és ma hányadikon vagy?

2010. szept. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
elvileg ciklus.hu szerint holnap lesz peteérésem. eddig 26 napos volt átlagban, de most 32 napra jött meg augusztusba. ma olyan fura volt a mellem is kicsit feszült pedig nem szokott.
2010. szept. 8. 15:00
 3/13 A kérdező kommentje:
ja és a 12. napon vagyok.
2010. szept. 8. 15:01
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp próbálkozzatok!
2010. szept. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ria! Fogunk! (remélem) Mert már nagyon szeretnék egy kis pocaklakót!! :)
2010. szept. 8. 15:02
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is a 12. napomon vagyok, én most csak néha ilyen enyhe hasszurkát érzem, a hőm még ma reggel alacsony volt: 36,3 és tegnap is ennyi...nálam szerintem majd csak most fog következni az ovuláció. A fehér folyás egy pici volt tegnap és előtte napokon a bugyimon. Nálam szerintem most fog kezdődni. Mostanában kellene nekünk is együtt lennünk a párommal.
2010. szept. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, akkor van peteérés, amikor a folyás vízszerű, nyúlós. De lehet, hogy tévedek. Tévedek?
2010. szept. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
hát a nyúlós az mindenképp jellemző, akkor szerintem a legesélyesebb!!! de a fehér folyás is peteérést jelez, ha meg nyúlós is, az szerintem még esélyesebb!
2010. szept. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
kedves utolsó! én is úgy tudom igen! de az nekem vasárnap reggel volt amikor felkeltem! most akkor nem tudom. enyhe hasszurkát meg most érzek. vasárnap még csak a 9. nap lett volna. lehet hogy olyan korán volt peteérésem?
2010. szept. 8. 15:06
 10/13 anonim ***** válasza:
nekem a hőm még nem ugrott fel, viszont tegnap kicsit nyúlós is volt a folyásom. de abból tudom hogy még nem repedt meg a tüszőm, hogy még nem emelkedett meg a hőm az alacsony szintről. Esni leesett 3 tizedet is, de még nem emelkedett meg!
2010. szept. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!