Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció előtt pár napig van...

Ovuláció előtt pár napig van nyúlós nyákom. Azt gondoltam a deréktáji fájdalom miatt, hogy tegnapelőtt ovuláltam, de még tegnap is nyúlós volt a nyákom, ma meg egy kicsit krémes. Tegnapelőtt voltunk együtt, tegnap nem. Ez jó lehet?

Figyelt kérdés
Ovuláció után nem szárazság jön? Mi ez a krémes folyás?
2009. okt. 15. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:
a nyúlós nyák napján voltatok együtt szerintem az jó volt úgy.a mostani krémes-nyúlós nyák lehet még a maradék spermával kevert nyák is.semmi jelentősége nincs a nyáknak mert minden nőnél más az állaga ovulációkor.Miért nem csinálsz inkább ovutesztet a nyák figyelgetés helyett?Ja és szerintem ma is legyetek együtt:)
2009. okt. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem meg 5 napig volt ilyen nyúlós nyákom. Úgy hogy én sem tudom hogy most hogy is van ez. De úgy látszik mindenkinél máshogy van ez.
2009. okt. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!