Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3-4 napig volt tojásfehérjés...

3-4 napig volt tojásfehérjés nyákom. Együtt is voltunk ahogy kellett. Utána 2-3 nap krémes, majd száraz. Lehet, hogy ovuláció akkor van, amikor már csak krémes a folyás?

Figyelt kérdés
Miért mondják mégis, hogy akkor kell együtt lenni, amikor nyúlós a nyák? Mert ha abból indulok ki, hogy akkor volt ovum, amikor nyúlós nyák, akkor már meg kellene jönnie. DE nem jött meg, nemvárt napján pedig teszt negatív.Segítsetek jó?
2009. okt. 29. 06:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem tutira akkor van ovum, amikor a tojásfehérjés folyás. Mi is akkor voltunk együtt és még nekem sem jött meg, viszont én úgy vagyok vele, hogy kivárom a nemvárt+1 hét időt és csak utána tesztelek. Szerintem még te is várj egy kicsit, hátha csak korán teszteltél.
2009. okt. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De itt a neten azt olvastam, hogy a nemvárt napján már annyi hcg-nek lenni kell, amit kimutat a teszt. Pláne így, hogy tudom mikor volt elvileg ovum. Ha holnap reggel tesztelek mutathat valamit?
2009. okt. 29. 07:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

azt nem írtad,hogy mikor volt a tojcsis folyás így csak következtetni tudok arra,hogy lehet késői péd volt.Attól függetlenül,ha mondjuk 6 nappal ezelött let volna nyúlos és együtt voltatok ma meg nem jön meg akkor késői péd van és nem is fogja a teszt kimutatni.Csak jelez,hogy valami folyamatban van és nem jön meg.Nekem is volt már így a nem várt elött 3 nappal volt a pém. és utána nem jött meg és várnom kellet amég a teszt kb másfél hét múlva mutatta az eredményt.Én azt tudom tanácsolni,hogy együttlétől számolva 14. naptol lehet tesztelni.Sok sikert.

2009. okt. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Október 14-én lehetett ovulációm.
2009. okt. 29. 11:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia , nekem is három napig volt tojásfehérje nyákom, de rá két napra volt az első negativ ovus napom , és a hőm is akkor ment fel.
2009. okt. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!