Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » December 31én teszteltem...

Adri7 kérdése:

December 31én teszteltem digitális teszttel (2-3 het) pozitívat január 7én voltam orvosnál .lehetséges hogy az ultrahangon meg semmit nemlattam csak a 9mm nyalkahartyat?labor pozitív.

Figyelt kérdés
2022. jan. 8. 13:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Felesleges volt ilyen korán orvoshoz menni, csak arra volt jó hogy most itt feltehesd ezt a kérdést. 7,8 hét előtt minek orvos. Nem lát semmit ellenben remek stresszben tudja tartani a, kismamát.
2022. jan. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy 9mm elég sovanyka terhessegben. Elvileg 8tol jó de vékonynak tűnik.
2022. jan. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azt gondolom ezért van az oldal hogy feltedd a kérdésed. Illetve a kérdés nem az volt hogy koran vagy feleslegesen volt e orvosi vizsgálat. Hanem hogy lehetséges e hogy nemlat semmit az új:) elég lett volna Azt megválaszolni de azért köszönöm
2022. jan. 8. 14:12
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
9mm az még peteéréskor is kevéske.
2022. jan. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
Ha pozitív a verteszt, akkor terhes vagy. A tobbi a kérdéses
2022. jan. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező, ez az oldal csak részben van azért, hogy feltedd a kérdésed. Részben pedig azért, hogy a már feltett kérdések között tájékozódj. Mondjuk ezt te is megtehetted volna december 31-én, és akkor nem rohansz feleslegesen orvoshoz idő előtt... És akkor most nem kapnád ennél a bugyuta kérdésnél az ívet. Erről még az orvos sem tudja, hogy mi lesz belőle, és teljesen normális, hogy nem lát semmit, mert szegény ember nem látnok vagy csodatévő, hanem orvos.
2022. jan. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Te tudod, most jobb ha azt írjuk 9 mm nyalkahartyan nem is biztos hogy megtapad? Hiába pozitív a verteszt? Másik kérdés mennyire pozitív? Nem mindegy h 15 v 6346 a hch érték mert a 15 bár papiron poz2de orvosilag 0 és negatív.
2022. jan. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Na akkor csak beszélgessetek egymás között mennyire okosak empatikus vagytok
2022. jan. 8. 14:42
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
De mit vársz?! Hogy azt írjuk, a doki hülye, mert te terhes vagy egy szupergyerekkel, és a doki félrenézte, nem 9 mm az, hanem 9 hónapos baba?! Nem tudom, milyen empátiát vársz, itt nincs miben együttérezni. Ha kicsit is értelmes ember vagy, az általános iskolás bioszismeretekkel tudnod kell értelmezni a helyzetet...
2022. jan. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
61%
Imádom amikor még nekik áll feljebb. 😂 KÉPZELD nálam egy, személyes tapasztalat volt!!! Verteszt pozitív, 17.8 hcg, előtte digitális és sima teszt is, pozitív, mégsem tapadt meg. De ha neked nem kell tapasztalati vélemény akkor főjél egyedül a levesben aztán majd írd ki újabb postban pár nap múlva.
2022. jan. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!