Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap pozitív gabriel ma...

Tegnap pozitív gabriel ma clearblue digitális negativ hogy ?

Figyelt kérdés
Késik 3napja de rendszertelen a menstruációm
2021. dec. 15. 09:05
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Az eddigi mostanában leghosszabb kését kell mérvadónak venni ilyenkor. Egyébként rendszertelen menzeszkor kicsi a teherbeesés esélye, mivel nem működik valami normálisan. Tesztelj két nap múlva is, ha addig nem jön meg.
2021. dec. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlatos csak egy fajta tesztet használni, mivel annak az eredményét könnyebb egymáshoz viszonyítani.

A digitális teszt pedig teljesen felesleges, a csíkok számát te is le tudod olvasni, nem kell ehhez + párszázért szenzor meg mikrocsip.

Szóval tárazz be a legfapadosabb tesztcsíkból 2-3 darabot, és amikor már a leghosszabb ciklusoddal számolva is tuti késik, akkor előírás szerint, reggeli első vizelettel tesztelj egyet...

2021. dec. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

#1-es azért ezt cáfolnám, SOSEM volt rendszeres a ciklusom, mégis adtam magunknak időt bármiféle vizsgálat előtt és első hónapban megfogant a kisfiam…

A kérdésedre a válasz pedig, nem tudom, a Gabriel milyen érzékenységű, de úgy tudom, a Clearblue nem túlságosan érzékeny, ezért azzal érdemes picit várni, de az legyen az első teszt, amit ellősz. Próbálj azonos márkát, ha lehet 10es érzékenységűt, mivel csak “elméletben” késik (rendszertelen mensi). Hajrá!

2021. dec. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Most meg néztem és + jell és villog 3+ ezt nem is értem
2021. dec. 15. 19:09
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Jesszus, te valami spéci suliba jártál?! A teszt melletti tájékoztatót elolvastad? Na vajon mit jelenthet a + (pozitív) jel?

És a 3+ ? Hármasikreket? 🤣

2021. dec. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó nem vagy semmi az ilyenek mellőzzenek
2021. dec. 15. 20:11
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, ez mikor jött ki. Ez a kérdésben említett negatív Clearblue, ami átváltott pozitívra? Én is ilyet csinaltam, amikor terhes voltam, de nekem végig ugyanaz maradt a kijelzőn, és az eredmény eltűnt 24óra után, ahogy írja a tájékoztató us.

Ha viszont ez egy másik teszt, mint amiről először feltetted a kérdést, akkor valószínűleg terhes vagy, de a 3+ már 5 hetesnek felel meg, ezért a Gabriel negativitása után én ezt azért megkérdőjelezném.

Csinálj holnap vagy holnapután reggeli első vizeletből egy 10-es érzekenységű NEM CLEARBLUE!! tesztet.

2021. dec. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tegnap pozitív volt a gabriel ma csináltam clearblue ami negatív lett le raktam aztán később meg néztem és +jell meg villog 3+
2021. dec. 15. 20:47
 9/9 anonim ***** válasza:
2021. dec. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!