Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt mar aki a ClearBlue...

Volt mar aki a ClearBlue ovulacios teszt mellett esett teherbe?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalataitok vele? Jobb mint az olcsobbak, pl David fele teszt?
2022. jan. 9. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel az ember lánya általában a teherbeesés céljából követi az ovulációját: igen, volt.

Jók az olcsók is, csak az adott teszt utasítása szerint kell mindig eljárni.

2022. jan. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam inkabb, hogy ennel ugye nem annyira lehet kovetni az lh szint novekedeset, ez csak a pozitivat mutatja. Illetve, ez 40es erzekenysegu mig a tobbi altalaban max 25.😊
2022. jan. 9. 17:03
 3/8 anonim ***** válasza:
46%

"Arra gondoltam inkabb, hogy ennel ugye nem annyira lehet kovetni az lh szint novekedeset, ez csak a pozitivat mutatja."


Ezt hogy érted? Mi az, hogy csak a pozitívat mutatja?!?!?! Már hogyne lehetne vele követni...

2022. jan. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én pl 10es érzékenységű Dávid ovu tesztet használok és gyönyörűen látszott mikor van peteérésem, most várom az eredményt egy hét múlva, remélem sikerült :) szerintem semmivel sem különbek ezek a tesztek egymástól. Ha van peteérés azt mutatja.
2022. jan. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszi :)
2022. jan. 9. 18:32
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Te tudod, hogy mennyi pénzt akarsz rá költeni. Viszont ha az olcsóbb ovu teszt használata mellett nem esel teherbe, akkor a drágább ovu teszt sem fog teherbe ejteni. Minel alacsonyabb a szám annál érzékenyebb a teszt. Én 10es tesztet használtam, a legolsóbbat, gyonyoruen lehetett latni mikor volt lh csúcs, nem igazan ertem ehhez minek kell digitalis valtozat.
2022. jan. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én egy olcsó sima tesztet és Clearbluet is használtam most ebben a hónapban egyszerre! Az olcsóbbat már korán elkezdtem használni, látszott szépen az erősödés a Clearbluet pedig akkor kezdtem el, amikor már nagyon erősödtek a csíkok a másikon! 🙂 Szerintem így nem lehet mellé lőni. A Clearbluen nem kell figyelni a vonalak erősségét, sokkal egyértelműbb.
2022. jan. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi.😊Ugy lattam, hogy az Amerikaban hasznalt CB a mosolygos arc elotti napokon villogo mosolygo arcot jelez, ha kezd noni az LH szint. A tied is ilyen, vagy csak ures kor, majd pozitiv opcio van?
2022. jan. 10. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!