Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek van ra esély,...

Szerintetek van ra esély, hogy baba van a dologban ?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 2021.12.07. én volt az utolsó menstruáciom első napja. December 22-23 án voltam együtt a párommal mert sajnos a munka miatt sokat utazik és keveset vagyunk együtt. December 31 én kellet volna, hogy meg jöjjön és ma van ugye 2022.01.13 ami azt jelenti, hogy már 14 napja késik. Január 3-7 ig iszonyatosan fáradt voltam kb egész nap csak aludtam, nem bírtam a szemem se nyitva tartani annyira faradekony voltam. Ra pár napra egyik reggel nagyon rosszul voltam hányinger rám jött, hánytam is de utána egy óra múlva elmúlt és azóta nem jelentkezett rosszullét. Teszteltem 3 db tesztet az egyiket kb 10 napja az halványan de tényleg nagyon halványan rajta volt a csík 5 napja teszteltem egy másikat azon negatív volt es most kb délután 1 kor csináltam egy másikat amin szinten épp hogy látszik a másik csík. Jovohetre van időpontom dokihoz, de már belebetegedtem annyira szeretnék már kisbabát, hogy azt el nem tudom mondani. Szerintetek van ra esély, mert azért az hogy 14 napja késik ( soha nem késett max 1 napot )

2022. jan. 13. 13:04
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 121/127 anonim ***** válasza:
77%
Ez is hasonlít az ö kérdésehez*
2022. jan. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/127 anonim ***** válasza:
93%
Hát vagy tényleg totál őrült a kérdező vagy több december 7-én utóljára menstruáló nő is van, aki mániákusan akar gyereket.
2022. jan. 31. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/127 anonim válasza:
44%

A "17 mm nyálkahártya ( https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe.. kérdés az enyém és kikérem magamnak..


Az eset lehet, hogy hasonló, de szerintem elég sok ember van ezen az oldalon, egyáltalán nem meglepő, hogy babavárók között is vannak olyanok, akik ugyanakkor menstruáltak utoljára..


Ezt a két feltett kérdést én nem is láttam, úgy igazából nem is kerestem rá ilyen módon, mivel nyálkahártyás dolgokra kerestem akkor rá, az volt csak látható az ultrahangon..


Én is reméltem az utolsó percig, még a korházban is, hogy babásan jövök haza, de nem így lett. Nehéz hét van mögöttem/mögöttünk, de felépülök és újra kezdjük..


Én tudtommal nem bizonygattam, hogy igen is terhes vagyok, csak reméltem, és szerintem elég részletesen és normálisan leírtam a dolgokat..


Én komolyan nem értem, miért kell egyeseknek ennyire gonoszan megírni valakinek, hogy úgyse terhes és várjátok, hogy igazatok legyen..


Lehet, hogy akik ilyen stílusban írtok még nem éltétek át milyen X hónapon keresztül várni, tesztelni, orvoshoz futkosni, internetet bújni válaszokért és reményekért, újra vérezni, elvetélni, újrakezdeni, de az is lehet hogy épp azért vagytok ilyenek, mert átéltétek és ha nektek sem sikerült és nem lehetettek benne abba a csekély %-ba, akkor más se legyen benne, más is essen pofára..


Van rá esély, hogy ez a kérdező is rossz hírt kapott és nem az oldallal foglalkozik jelenleg, mert próbálja feldolgozni, vagy éppen jó hírt és örül, de az is lehet csak simán lelépett..


Lehet, hogy a másik kettő kérdésnek ugyan az a tulajdonosa, nem állíthatom én sem biztosra, hogy nem, viszont én egy külön ember vagyok, ne általánosítsatok azonnal és nem kéne röhögni más nyomorán..



Kedves kérdező, remélem jól vagy és még megírod, hogy mi lett végül veled..



Szép napot mindenkinek!

2022. febr. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/127 anonim ***** válasza:
87%
Jót beszélgetsz magaddal?
2022. febr. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/127 anonim ***** válasza:
És még mindig semmi hír...
2022. márc. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/127 anonim ***** válasza:
Valami hír azóta?
2022. máj. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/127 anonim ***** válasza:
No, megszültél már, kérdező?
2022. dec. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!