Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek van ra esély,...

Szerintetek van ra esély, hogy baba van a dologban ?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 2021.12.07. én volt az utolsó menstruáciom első napja. December 22-23 án voltam együtt a párommal mert sajnos a munka miatt sokat utazik és keveset vagyunk együtt. December 31 én kellet volna, hogy meg jöjjön és ma van ugye 2022.01.13 ami azt jelenti, hogy már 14 napja késik. Január 3-7 ig iszonyatosan fáradt voltam kb egész nap csak aludtam, nem bírtam a szemem se nyitva tartani annyira faradekony voltam. Ra pár napra egyik reggel nagyon rosszul voltam hányinger rám jött, hánytam is de utána egy óra múlva elmúlt és azóta nem jelentkezett rosszullét. Teszteltem 3 db tesztet az egyiket kb 10 napja az halványan de tényleg nagyon halványan rajta volt a csík 5 napja teszteltem egy másikat azon negatív volt es most kb délután 1 kor csináltam egy másikat amin szinten épp hogy látszik a másik csík. Jovohetre van időpontom dokihoz, de már belebetegedtem annyira szeretnék már kisbabát, hogy azt el nem tudom mondani. Szerintetek van ra esély, mert azért az hogy 14 napja késik ( soha nem késett max 1 napot )

2022. jan. 13. 13:04
 71/127 anonim ***** válasza:
69%
Remélem hogy nem vagy terhes, mert nem vagy normális. Amúgy az egy negatív teszt, de majd úgyis rajossz.
2022. jan. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/127 anonim ***** válasza:
55%

Hagyjátok már békén ezt a nőt úristen

Majd rájön magától a dolgokra

2022. jan. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/127 anonim ***** válasza:
84%
Itt már úgysem derül ki az igazság, legalábbis szerintem. Feleslegesen oltjátok, olyan, amilyen. Nem fog megváltozni, se nem megvilágosodni. Amúgy remélem, hogy minden okés lesz veled, kérdező. Más dolgok is állhatnak a megkésett menstruáció mögött. Úgyhogy mindenképp jó, hogy orvoshoz fogsz menni.
2022. jan. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/127 anonim ***** válasza:
52%
#72 Engem is lepontoztak, mint téged. Ha nem nyomorkodsz másokon, akkor jár a 👎. Most amúgy segítünk ezen az oldalon az embereknek, vagy gúnyolódunk, mint valami megkeseredett hiénák egy bamba vigyorral? Gáz, hogy ez a szórakozás egyeseknek.
2022. jan. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/127 anonim ***** válasza:
51%
Miért baj, ha lepontoznak? Attól még lehet, hogy jó valászt adtál, hogy van néhány unatkozó, aki szeret pipázgatni vagy x-elni. Nem én pontoztam le egyikőtöket sem, csak mindig kiváncsi vagyok mikor pontozáson hisztizik valaki, hogy pontosan mit számít ez?
2022. jan. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/127 anonim ***** válasza:
53%

74-es Így van!Én nem tudom miért olyan jó így viselkedni

Mit kell piszkálni a kérdezőt

Majd ha megy az orvoshoz akkor kiderül mi van ha nem írja meg az is az ő magánügye

Nem oszt nem szoroz

2022. jan. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/127 anonim ***** válasza:
45%
#75 Nem maga a pontozás számít az egyáltalán nem érdekel. Csak amit jelent. Kiderül, hogy ki miért is jár ide.
2022. jan. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/127 anonim ***** válasza:
55%
#76 Teljesen egyetértek. Sőt, miután így szivatták, valószínűleg nem az igazságot fogja írni. Tudod, a "csakazértse". Na de ez van.
2022. jan. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/127 anonim ***** válasza:
74%
Azért szólom le a kérdezőt, mert most már azzal jön hogy ő lesz a kivételes típus csak Azért mert nagyon akarja. No ez nem így szokott működni.
2022. jan. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/127 A kérdező kommentje:
16:25 te háttal ülsz a moziban! Én felvallalom azt is ha megjön, de azt is hidd el ha más bajom van, de főleg felfogom vállalni ha sikerült a baba!! Lehet neked ez vicces es te ezt csinálnàd, de ha esetleg az is van, hogy holnap vagy a napokban megjön akkor is le fogom írni, es köszönetet fogok mondani akkor is ha “ szívtátok” a vérem! De addig nem kellene kötekedni a másikkal, es gonosznak lenni mint ahogy az előző hozzászolók tették! Ha egy hülye 15 éves gyerek lennék se lenne jogotok így beszélni egy emberrel, es így oltogatni, mert hisz valamiben es a végsőkig vagyis legalábbis péntekig bizok benne, hogy akkor kiderül, hogy van e baba vagy sem! De addig örülnék, ha nem alkotnàtok véleményt se az anyamrol, de a paromrol, mert ez egy kicsit már sok, hogy a családomat is bele veszitek! Inkább magatokkal foglalkozzatok es nem kell a másikat bántani. Ezért tart ott Magyarország ahol! Embersegbol jeles mindent. Gratulálok!
2022. jan. 14. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!