Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vasárnap délután szexeltünk,...

Vasárnap délután szexeltünk, ma délelőtt volt ovu. Van valamennyi esélyünk?

Figyelt kérdés
2010. szept. 8. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
nem sok sajna. Bár vannak kitartó katonák ugyhogy elvben lehetséges egy kis esély.
2010. szept. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi is vasárnap voltunk együtt. Ma van nekem is ovum, de azért még este is együtt leszünk. :) De azért szorítok neked is!!!
2010. szept. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem meg igenis sok esély van rá!!nálam 4 nap után találtak be :)
2010. szept. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon minimális az esély így
2010. szept. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem sok az esély. De csodák mindig vannak! Szorítok neked!
2010. szept. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ. Én is így gondoltam. Amúgy is már több, mint 2 éve próbálkozunk, ha akkor nem sikerült, amikor jókor voltunk együtt, most mitől sikerülne. Az a baj, hogy kijött rajtam egy fertőzés és így nem tudtunk együtt lenni. Ráadásul a férjem Ausztriába megy dolgozni, azt sem tudjuk, hogy mikor lesz legközelebb lehetőségünk találkozni! Úgyhogy egy időre ez lett volna az utolsó lehetőség, erre közbe jön egy fertőzés! Hát ilyen az élet!
2010. szept. 9. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!