Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » ELMÉLETI KÉRDÉS: ha egy nő...

ELMÉLETI KÉRDÉS: ha egy nő egy nap két partnerrel van, mondjuk egyikkel délelőtt, másikkal délután, és teherbe esik, melyik "apának" van agyobb esélye az apaságra?

Figyelt kérdés
És mielőtt nekem esnétek, hogy hogy lehetek ilyen, ez inkább kíváncsiásgbeli kérdés, semmint gyakorlati. Csak nem találtam biológia témakört....
2010. ápr. 27. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kirívó esetben (az egyik pasi spermái lassabbak, a másiké gyorsabbak) még ikrei is lehetnek, úgy, hogy az egyik baba apja az egyik fickó, a másiké meg a másik. Pont múltkor olvastam, hogy ez többször is előfordult már:)
2010. ápr. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem tudni kell h hogy állt az adott időpontokban a peteérés, abból talán valami kiderül,folyamatos hőmérőzés, görbe esetén lehet h rá lehetne jönni.... amúgy meg csak az apasági teszt mondhatja meg .....pl van egy olyan legenda, h ha vki a féjével és a szeretőjével is él nemi életet védekezés nékül, általában a szeretőjé a gyerek, mert ott valami érzelmi töltés közrejátszik
2010. ápr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2., ja igen ilyet én is hallottam, h valakinek lehet fekete és fehér gyereke is így.....durva
2010. ápr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hú, azt hittem, ilyen csak a mcsakáknál van, hogy két apától "egy ikerpár"...

Tehát akkor nincs olyan, hogy mondjuk az elsőé "állnak sorba"?

2010. ápr. 27. 20:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs sorbaállás:D Pasik, mennek a fejük után:) Úgy képzeld el, hogy sok kis fickót beterelnek egy alagútba, és érzik, merre menjenek, hogy "betaláljanak". Mivel a többi sperma elpusztul, így megy a harc a petéért:D
2010. ápr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem abszolút 50-50% esélye van mindkét pasinak..... a peteérést ugyanis napban kell mérni, nem órában, azaz ha egyazon napon van valaki együtt két pasival, bármelyik pasié lehet a gyerök, attól függ melyikük kiskatonája lesz az egy aki mindent visz :)
2010. ápr. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!