Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek? December 27-én...

Szerintetek? December 27-én kellet volna megjönnie, 31-én jött meg ,27 napos ciklusom van,sosem késett ennyit, de előtte covidos voltam lehet azért, most megint picit vérzek,de 27-én kellene megjönni,

Figyelt kérdés
Lehet hogy hamarabb vol ovuláció, és ez beágyazodás vérzés ,lehet ijen hamar? Mert ha megjött volna időben akkor 9. felé lett volna az ovuláció, de éreztem is akkor valamit, 21-én megyek orvoshoz, csak furcsa ez az egész ,
2022. jan. 14. 01:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Tesztelj.
2022. jan. 14. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lett volna, ha tesztelsz és már rég tudnád a választ. De nem. Ehelyett idehányod ezt a katyvaszt, ami tele van helyesírási hibákkal és alig lehet érteni, mit akarsz.
2022. jan. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!