Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez az LH teszt pozitiv?

Ez az LH teszt pozitiv?

Figyelt kérdés

[link]


Én egy fokkal halványabbnak látom a tesztcsíkot mint a controll csíkot.

De az is igaz hogy este 18-kor csináltam, nem rég, így lehet hogy korábban erősebb lett volna a csík. Sajnos sosem tudtam hogy mikor is érdemes csinálni.

Holnap megismételem, feltöltöm majd kommentben azt is.

Ma reggel voltunk együtt a párommal, de ma délután elutazott, így csak hétfőn lenne új esélyünk, szerintem akkor már nem biztos hogy még termékeny leszek. Szerintetek?

Köszi ha megírjátok.



2022. jan. 14. 18:26
A kérdező szavazást indított:
Igen
Még nem
15 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de ha tudod hogy ennél erősebb szokott lenni akkor nem. Nekem van, hogy ez a max és másnap negatív, de van olyan hónapom is hogy 2 napig is erősen +.
2022. jan. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ugyanúgy változó, mint ahogy te is írtad. De ez picit megtévesztett mert bizonyos fényben hol így láttam hol úgy.🤷🏻‍♀️

Meglátjuk mi lesz így ebből :)

2022. jan. 14. 20:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Hátha ez volt most a +, és akkor teljesen jókor volt akció, de nekem 3-4 nappal előttiből is lett terhességem, csak sajnos szívhang nem.
2022. jan. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszoló(k)! Vagy bárki akit érdekel, idetéved.

Ma már teljesen negatív volt az LH tesztem. Úgyhogy lehetséges hogy ebben a hónapban nem működtek tökéletesen a hormonjain, de ez majd kiderül. Nálam vagy az első teljesen negatív Lh tesztes napon vagy utána 1 nappal van a petesejt kilökődése, így vagy ma, vagy holnap.😊 hogy ezzel így most sikerült-e összehozni egy babát nem tudom, de ha véletlen pozitívat tesztelek úgy 2-2,5 hét múlva megírom. A luteális szakaszom mindig tankönyvi, úgyhogy biztosan tudni fogom ha már késik :)

Próbálkozólnak sok sikert, a szavazóknak, válaszolóknak pedig köszönöm!

2022. jan. 15. 21:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen teszteknél is van ovu.

És mint írtam 3 nappal ovu előtti akcióból lehet baba.

2022. jan. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!