Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A férfi nem akar gyereket?

A férfi nem akar gyereket?

Figyelt kérdés
Röviden összefoglalva egy ismerősöm 7 éve van együtt a barátnőjével. Egyre többször feljön a gyerek téma a nő részéről , hogy már szeretné de a férfi mindig tereli a témát hogy majd . A férfi 46 éves a nő 31. A férfi eléggé bulizós típus, és elképzelni se tudom hogy pont ő fog 50 évesen gyereket nevelni. Szerintetek ennek mi lehet a jövője?

2022. jan. 15. 03:00
 1/6 anonim válasza:
51%

Vagy lesz gyerekük később vagy nem. Valszeg a férfi nem akar.

(Szerintem az egyéb kategória jobb lett volna a kérdésnek)

2022. jan. 15. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aki 46 évesen még mindig tereli a témát, és nem azért mert anyagi okai vannak, az nem akar gyereket.

Az ismerősöd meg majd eldönti hogy elég neki a párja önmagában vagy mindenképp szeretne gyereket de akkor mást kell keresnie.

2022. jan. 15. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A lehetőség: a nő feladja és beletorodik, hogy nem lesz gyereke.

B lehetőség: a nő gyereket akar, jobban mint ezt a pasit, ezért ott hagyja és mást keres, akivel gyereket vállal

C lehetőség: a nő átmérő q férfit és hopp, becsuszik a gyerek fogamzásgátló mellett

D lehetőség: a férfi meggondolja magát.


Legnagyobb esely q C-re, legkisebb a D-re van

2022. jan. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

A nő rájön kb 40 körül,hogy tök egyértelmű volt a helyzet,de saját magát áltatta,hogy a férfi hátha változik majd.

Ez miatt szétmennek.

Aztán a nő szidja a férfit,hogy elvette a lehetőséget,hogy családja legyen.

40 körül még nehezebb normális társat találni és sok nő már a kockázat miatt sem biztos,hogy vállalna gyereket.

Most még nem lenne késő változtatni, lépni.

Nagyon gyorsan eltelnek az évek és feldolgozni sem egyszerű,hogy részben a saját döntésed miatt lemaradtál egy olyan dologról,ami sok embernek az egyik legfontosabb az életében.A másik probléma pedig az,hogy egy következő kapcsolatban ezzel a keserűséggel és hiányérzettel próbálsz majd boldog lenni.

Most kellene lépni,nem utólag bánkódni.

2022. jan. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Unokabátyám 46 orök bulizó, 7 év után dobta a 31 éves élettársát, aki már nagyon akart gyereket.. Most egy 52 évessel van unokabátyám.

Dehogy akar gyereket..

2022. jan. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Váltani kell ennyi, én se akarok, amikor ez már probléma kezd lenni akkor lapát
2022. jan. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!