Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nagyon halvány a pozitív a...

Nyuszikaa12 kérdése:

Ha nagyon halvány a pozitív a terhességi teszten az mit jelent?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma (2022.01.16) elvégeztem a reggeli pisiből a tesztet de a második csík nagyon halvány lett (az első se annyira sötét mint szokott lenni), olyan halvány rózsaszínes a szine. Össze vagyok zavarodva😪 Nagyon akarunk már kisbabát.

#baba #Nagyonszeretnénk
2022. jan. 16. 07:56
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Voltam ma orvosnál és kis babát várok. Írt fel magzatvédő vitamint és 2hét múlva újra mennem kell.
2022. jan. 20. 18:47
 22/25 anonim ***** válasza:
Gratulálok :)
2022. jan. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Gratulálok.. hány hetes vagy? Én majd jövő kedden megyek dokihoz.. akkora kaptam időpontot remélem minden rendben lesz..

Anikó

2022. jan. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

Gratulálok a babához!

Sok sikert a továbbiakban :)

2022. jan. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Kedves Aniko ma lettem 8 hetes kismama! Csütörtökön megyek ultrahangra meg szívhangot néz az orvosom!

Köszönöm szépen a gratulációt remélem nektek is minden rendben van❤

2022. jan. 31. 16:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!