Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az eselye annak, hogy...

Mekkora az eselye annak, hogy teherbe estem ha a ferjem a klitoriszomra ejakualt?

Figyelt kérdés

A felreertesek elkerulese vegett szeretnem letisztazni, hogy nagyon orulnenk annak, ha osszejonne a mi kis csodank. Meg nem tervezunk babat. Ugy gondoljuk, hogy ha jonni szeretne jon, mi varjuk csak meg nem vagyunk benne a baba projektben. :)

Este, picit heves egyuttletunk volt, aminek az lett a vege hogy a parom a klitoriszomra ejakualt, aminek tobb mint a fele lefolyt rola. Ereztem azt is, ahogy befolyt a huvelyembe.

Igy egyaltalan van arra esely hogy ha ovulacio kozeli idopontban vagyok akkor megtermekenyulok? Van egyaltalan annyi erejuk a kiskatonaknak hogy felusszanak onnan es meg be is talaljanak? Mert lassuk be, eleg nagy az ut es a penisz hossza, es az ejakulacio alatti loveles celja gondolom pont az, hogy a himivarsejtek utjat elosegitse.

Persze ebben szerepet jatszik az ovulacio alatti nyak is, ami szinten segit az elore haladasban. Csak megis annyira lehetetlennek tunik szamomra az, hogy fel is erjenek onnan. Ellenben a ferjemmel :)



2022. jan. 17. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Ez csak akkor lehetséges ha tinik vagytok és részegen a klub mögötti kukáknál csináltátok, és eszetekben sincs gyereket vállalni. Sajnos másképp minimális eselye se nagyon van hogy így legyen baba.
2022. jan. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha azt irom hogy a csiklomra folyt a gci ami utana befolyt a plnmba, akkor persze az lenne a baj. Ugye-ugye..es meg ti jottok az ertelmi oktatassal. utalatosak es Undoritoak vagytok mind! :)
2022. jan. 17. 11:24
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Ha befolyt a hüvelyedbe akkor van egy minimális esély, de elég kicsi mivel már levegőn volt előtte ahol nem élnek sokáig a spermiumok. Az is csökkenti az esélyt, hogy így, hogy csak befolyt a hüvelynyílásodba (és nem a méhnyakadra spriccelt) kevesebb eséllyel jutnak fel a petesejtedig a már amúgy is "oxidálódott" spermiumok.

Nagy eséllyel ebből nem lesz terhesség.

2022. jan. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Nem azért írtam,hogy nincs értelmi szint mert ilyen választékosan fogalmaztal hanem mert olyan dolgot kérdezel amit többnyire minden felnőtt tud, ilyet inkább tudatlan kamaszok szoktak kérdezni.
2022. jan. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Erre voltam kivancsi. Koszonom!

En ugy tudom hogy a levegon kiszaradasig elnek. Tehat onmagaban az oxigen azonnal nincs karos hatassal rajuk.

2022. jan. 17. 11:32
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
"Ideális" körülmények között maximum 15 percig élnek a levegőn.
2022. jan. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%

Én igazából ezt a részt nem ertem a legjobban 😂


A felreertesek elkerulese vegett szeretnem letisztazni, hogy nagyon orulnenk annak, ha osszejonne a mi kis csodank. Meg nem tervezunk babat. Ugy gondoljuk, hogy ha jonni szeretne jon, mi varjuk csak meg nem vagyunk benne a baba projektben. :)

2022. jan. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
14%
Fééééééérjed, sírok 🤣
2022. jan. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
21%
Én csak teged sajnállak dragam hogy ilyen csúnyán reagálsz 😄szerintem közülünk még mindig nem irt neked ehhez hasonlót senki mint amit te megengedsz magadnak de ez teged tükröz csak 😄
2022. jan. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!