Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napja késik, 3 teszt pozitív...

4 napja késik, 3 teszt pozitív, Hcg szint 115. Digitális teszt szerint 2-3 hetes vagyok. Szerintetek ez a Hcg szint jó ennyi idősen? Ma lett meg a vérvétel eredményem. Ici picit minimálisan vérezgetek, de a progeszteron értékem magas.

Figyelt kérdés

2022. jan. 18. 07:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mit mondott az orvos? Gondolom visszahívott 1 hét múlvára, hogy újra megnézzen.
2022. febr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Igen, jövőhéten pénteken kell visszamennem. Kicsinek találta a petezsákot, de mondta hogy bízzunk a legjobbakban.
2022. febr. 4. 08:48
 13/16 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek kérdező?
2022. júl. 3. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lett jó vége a dolognak. 😞 Ultrahang eleinte szépen igazolta, hogy megjelent a kis embrió a petezsákban, a következő ultrahangon már szívhangot is hallottunk, aztán az azt követő ultrahangon már nem volt szívhang, így 11 hetesen műtét lett a vége. 😞
2022. szept. 7. 12:20
 15/16 A kérdező kommentje:

Most így fél évvel később reménykedünk, hogy jön újra mielőbb.

Ma 25.ciklusnapon vagyok és 1 hete szüntelenül mindjárt megjön érzésem és furcsa alhasi húzódásom van, sosem éreztem még ezt menstruáció előtt másfél héttel. 1 nappal előtte nem furcsállnám, akkor már szoktam érezni hogy meg fog jönni, de nem ennyivel előbb. Ébredési hőm 36.8 folyamatosan, alaphőm 36.2 szokott lenni. Tényleg félóránként ellenőrzöm magam megjött e, mert minden pillanatban ezt érzem már másfél hete.

2022. szept. 7. 12:43
 16/16 anonim ***** válasza:
Sajnálom ami történt, remélem sikerülni fog! Nekem is megállt a szíve sajnos, műtét lett 😔
2022. szept. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!