Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom szinte esélytelen, de...

Tudom szinte esélytelen, de mégis megtörténhetett? Többi lent.

Figyelt kérdés
Párommal megszakítással szoktunk védekezni illetve menzesz előtt pár nappal már sehogy. 3nappal menzesz előtt lefeküdtünk akkor sem védekeztünk, illetve az esedékes menzesz napján is mondván úgyis megjön már minek... Fehér folyás jelen van, viszont a menzeszem sehol... A hőm 35,9 helyett 36,8....nemtudom..eddig mindig bevált ez a védekezés... De most elbizonytalanodtam. Nemlenne gond a baba, csak jövő nyárra terveztük a teherbe esest :)
2021. dec. 11. 10:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Minimális esély mindig van, ha pedig nem a tankönyvi ciklussal rendelkezel, illetve nem követed az ovulációd, akkor ez a minimális kicsit nagyobb.

Ha késik, akkor tesztelj. Ennyi a titok.

2021. dec. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Miért lenne esélytelen? Védekezés nélkül szexeltél, a megszakítás sem védekezés. De talán egy terhességi teszt többet tud mondani, mint mi. Én őszintén nem értem az ilyen kérdéseket. Méregeted a hődet, holott nem akarsz gyereket még. Ezt sem értem. Késik a menstruációd és ahelyett, hogy vennél egy tesztet, itt a gyakorin várod a választ. Nekem ez kva magas.🤷‍♀️
2021. dec. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ovum nem kovetem, es a ciklusaim elegge rendszertelenek... 27-33nap...kesobb is szokott megjonni de 1 max 2nap kesessel.. Inkabb elobb szokott mint utobb. Teszt meg hiaba az nem mutatna meg semmit.. 4napja késik
2021. dec. 11. 10:23
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
4 nap késésnél miért ne mutatna a teszt valósat?
2021. dec. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Mert 4 nap utan meg be sem agyazodott a baba :) az aktus utan minimum 2 het mig a teszt mutat valamit.
2021. dec. 11. 10:26
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Hú kérdező. Közvetlen menstruáció előtt nem lehet teherbe esni. Ha szerinted 4 napja késik, akkor megvolt már a peteérés kb több, mint 2 hete. Ha meg te beágyazódásról beszélsz, akkor még nem késik. Olyan nincsen, hogy menstruáció előtt 4 nappal van peteérés. Fogalomzavarban vagy.
2021. dec. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nincs olyan hogy menzesz elott teherbe lehetne esni :) 7eve vedekezunk igy csak ennyit kesni nem szokott ez minden :)
2021. dec. 11. 10:32
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ha szerinted késik már, még mindig azt mondom, hogy tesztelj. Az biztos, hogy nem a 4 nappal ezelőtti aktus miatt késik.
2021. dec. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát, mi 1x akkor nem védekeztünk mikor meg kellett volna jönnie, aztán a biztonság kedvéért csak bevettem egy escapellét, aztán lassan indulok a gyerekért az iskolába, mert ki érti miért, de le kell ma "dolgozniuk" azt a napot, amikor amúgy téli szünet van...


Max akkor nem tudsz teherbe esni, ha hiányoznak az ehhez szükséges szerveid...

2021. dec. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ennyi ésszel és felelősségtudattal inkább ne legyél terhes.
2021. dec. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!