Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esély terhességre?

Van esély terhességre?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, fél éve vesztettem el a szükzességem, minden alkalommal védekeztünk, eddig semmi gond nem volt, mindig pontosan jött meg, egyszer késett 2 napot, de azon kívül semmi. Most is 2. napja késik, tudom, hogy ez még kevés, de ma reggel sárgás folyást vettem észre a betéten, aztán volt egy barnás, gondoltam, akkor megjött, de azóta semmi, mintha mi sem történt volna. Sosem volt még ilyen, és nem szeretnék még teherbe esni, lehet bármi esélye ennek?
2022. jan. 18. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikor volt szex? Védekeztek?
2022. jan. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
legutoljára pénteken, de minden alkalommal védekeztünk, sosem volt olyan, hogy nem, és nem vettünk észre semmit, hogy kiszakadt volna vagy bármi
2022. jan. 18. 17:31
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg fog jönni nyugi, jele is volt, csak most kicsit lassabban. Nem vagyunk gépek hogy mindig ugyanakkor és ugyanúgy menstruáljunk.
2022. jan. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Akkor szerintem nem vagy terhes csak még nem állt be normálisan a menzeszed. Ha több napig nem jön meg csinálj egy tesztet
2022. jan. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lehetsz terhes, ha a sperma bejut a hüvelyedbe. Ha ez nem történt meg, akkor fizikailag lehetetlen a megtermékenyülés.

Ha minden késésnél, esetleg menzesz kimaradásnál izgulsz, stresszes lesz a nemi életed.

18 évesen főleg, de még 30 évesen is van h ilyen-olyan okok miatt késhet 2 hetet is vagy teljesen kimarad egy hónap.

Egyre figyelj, sperma ne kerüljön a hüvelyedbe, ellenőrizzétek aktus után a gumit és akkor fizikai képtelenség teherbe esned.

2022. jan. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!