Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik a tapasztalatok az ovuláci...

Mik a tapasztalatok az ovulációs mikroszkópokkal kapcsolatosan? Mennyi idő után sikerül így a baba?

Figyelt kérdés

Én most vettem egyet a pé pontos meghatározása miatt.

És szeretném tidni nektek mik voltak a tapasztalaitok ezzel a " kütyüvel" kapcsolatban... ? :)


2007. dec. 29. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
Én használtam, nálam a 14. napon volt páfrányos, majd utána a 20. napon is...szóval nem tudtam mi van :). Sokakanak segített, de én az mondom, amikor az ovulációd van, vagy legalábbis sejted,hogy akor van, szexeljetek kétnaponta, akkor tuti az eredmény! Sok sikert!
2007. dec. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
81%
Nekem soha nem mutatott pé-t. Sőt az ovu teszt sem mutatott semmit, vagy havonta többször is + volt. Megnézte a nőgyógyászom uh-al és látszott az tüsző.
2007. dec. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!