Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek baba van a dologban?

Szerintetek baba van a dologban?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kb 32-33 naposak a ciklusaim, egy hete voltam együtt a férjemmel...nem védekeztünk, tegnap és ma szúr a petefészkem, néha-néha émelygek, lehet belőle babóca? Azért fordulok hozzátok mert még tesztelni korai, és a nő doki nem látja a kicsit(ha van), Örülnék egy picinek nagyon! :)
2011. nov. 10. 09:12
 1/4 anonim válasza:
Pont ebben a helyzetben vagyok én is! Én ma elmegyek egy tesztért,1 próbát megér. Drukkolok neked és magamnak is,hogy ezuttal igazán terhes legyek!:)))
2011. nov. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is drukkolok neked, én ha minden igaz holnap tesztelek, igaz még korai, de ha van egy halványka csík, akkor van egy halványka esély!....Szorítok neked :)
2011. nov. 10. 09:28
 3/4 anonim ***** válasza:
szia nekem hétfőn lesz hogy 5 hete késik a menzi...az első 2 hét késésben volt 2 negatív tesztem azóta nem teszteltem nekem is sűrűn van pete fészek nyilallgatás a cicim meg nőtt el kezdet érzékeny lenni aztán most meg kezd el múlni szóval nem tudom mi van nálam is.Nagyon remélem egy kis csöppség és neked is nagyon szurkolok hogy az legyen!
2011. nov. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, én is neked...sok sikert..:)
2011. nov. 10. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!