Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 52 napja nem jött meg, azóta...

52 napja nem jött meg, azóta is reggelente rosszul vagyok, hányingerem van alig birok felkelni. De ha eszem valamit elmulik, a melleim is megvannak duzzadva, erösen látszanak az erek, a hasamon is. Lehet ez terhesség?

Figyelt kérdés
Ha lepihenek akkor is sokszor vagyok rosszul, bizonyos dolgokra ha ránézek öklendezek tölük, nem kell hogy bödös legyen vagy koszos, bármi ami elöttem van. És hamar ideges vagyok dolgokon, és feszült. Utal ez terhességre?
2008. dec. 15. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is voltak ilyen tüneteim az elején.

De ez nem jelent semmit. Menj el nőgyógyászhoz! Ennyi késés után már látnia kell a babát.

A bizonytalanságnál még a biztos rossz is jobb, főleg ebben az érzékeny témában!

2008. dec. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Utalhat terhességre. De nagyon csodálkozom, hogy még miért nem mentél orvoshoz???? Ha 28 napos ciklussal számolunk, akkor már 6-7 terhes lehetsz és indokolt orvoshoz menni. Ha kizárható a terhesség, akkor meg azért indokolt felkeresni az orvost, mert ez nem normális, ha eddig nem jön meg.

De a tüneteid alapján lehetsz terhes. Legalább vegyél egy tesztet, már biztosan ki kell mutatnia!

2008. dec. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia,nem csináltál tesztet??? Csak mert ez már rengeteg késés....
2008. dec. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 vav22 ***** válasza:
Nekem is hasonló tüneteim vannak, nekem is 51 napja nem jött meg, de én csináltam kb. egy hete két pozitív tesztet, amúgy holnap megyek nőgyógyászhoz, mert szeretném hallani a kicsi szívhangját is és ilyen 7-8 hetesen már tutira hallatszik vagy látszik, nem tudom, h pontosabb :D . Jah! Ilyenkor már este is tesztelhetsz akkor is kimutatja. De mindenképpen irány a doki mostmár, mert ha ennyit késik annak mindenképpen oka van és ha nem terhesség (amit kétlek) akkor más! Ha gondolod írj majd privit nőgyógyász után, pont ugyanannyi hetesek vagyunk ha terhes vagy :-)
2008. dec. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Spuri a nőgyógyászhoz, és tuti hogy terhes vagy. Úgy hogy Gratula! :)
2008. dec. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%

Sajnos nem biztos, h terhes vagy. Nekem ugyanezek a tüneteim voltak, és nem volt baba. Pusztán azért jöttek elő ezek, mert jó kis hormonzavarom lett! Ránéztem a kedvenc testápolómra, és rohantam öklendezni a mosdóba. A párom azt mondta, együnk húslevest, rohantam hányni!

A cicijeim fájtak, feszültek, kék erek jöttek rajta!

És baba sehol!

A hormonzavar és a terhesség tünetei azonosak.

Gondolom már teszteltél, és negatiiv lett, ezért tetted fel ezt a kérdést! Igy tehát a hormonzavar maradt, nem volt peteérésed, ez felboriitott mindent. Menj dokihoz! Mert ez kezeletlenül csak rosszabb lesz.

azért gondolom, h hormonzavar, mert nem hiszem el, h nem teszteltél még, ha gyereket akarsz...!!!

2008. dec. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!