Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Véleményt szeretnék kérni,...

Véleményt szeretnék kérni, facelle teszt?!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék egy kis segítséget kérni, facelle teszttel kapcsolatban. Előfordult már valakinél, hogy viszonylag jól látható pozitív teszt mégsem jelzett terhességet?

Ma csináltam 3 tesztet is, az 1. véleményünk alapján pozitív lett, a 2. tesztet inkább érvénytelennek mondanám, a 3. Már olyan halvány, hogy keresni kell meg forgatni, hogy látszódjon valami.



2022. jan. 20. 17:41
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a facellen alig látszott valami a predictort earlyn látható volt, és időn túl az x epilen is látszott.

Sokat használtam facellét de most ezek után hanyagolom.

Sajnos kémiai lett, de a teszteket legalább kiismertem.

2022. jan. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Az első egyértelműen pozitív. Csinálj egyet holnap reggel első vizeletből.
2022. jan. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez már bőven erősebb mint a szokásos szellem. Pozitívan lesz ez, nagyon drukkolok! ♥️
2022. jan. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
87%
Azért ilyen pozitívat nem csinál egy teszt, ha nem áll fenn terhesség. De, hogy a 3. miért hómező, azt nem értem. Még ha kémiai is lenne, azért annak is van egy kiürülési folyamata. Kiváncsi vagyok, hogy mi lesz ennek a vége. Mindenesetre nagyon szorítok, hogy 9 év után sikerüljön a baba!
2022. jan. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Én csak arra gyanakszom a 3.nál már nem volt koncentrált a vizelet, sok víztől túl híg volt meg "nem volt elég ideig bent", nagyon várom a reggeli eredményt, ez az első egy nagyon gyönyörű pozitív 🤞 🤞 🤞 🤞 🤞 🤞 🤞 🤞 🤞 🤞
2022. jan. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Vegyetek egy predictort holnap reggelre, drukkolok :)
2022. jan. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Hú hát nekem ez így nagyon babára utal,nagyon szurkolok!!!❤
2022. jan. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Szerintem is pozitív, nagyon szorítok, hogy így legyen! 🙏
2022. jan. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Nekem a sok folyadéktól lett egy totál negatív tesztem! Sokkoz kaptam, direkt nem ittam egy kortyot sem innentől, majd 3 óra múlva ismét teszteltem. Az már megint erős pozitív lett.
2022. jan. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Szorítok neked nagyon!
2022. jan. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!