Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt napján reggel tesztelt...

Nemvárt napján reggel teszteltem negatívat, de 4 napja nem jön meg. Van, akinél mégis baba volt?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve próbálkozunk, nemvárt reggelén szoktam egyet tesztelni, X-epillel. Soha nem mutat semmit, nyilván, mert nem voltam terhes. Most is így tettem, most sem mutatott semmit, sóhajtottam, hogy ennek a hónapnak is annyi. Aztán vártam, hogy megjöjjön, de nem jött. El is telt a hét nagy része, nem is gondoltam rá ismét, míg nem ma leesett, hogy 4 nap eltelt és mensi sehol. Lehetséges lenne, hogy mégis sikerült, csak nem mutatta? Azért halványan látszania kellett volna, ha igen, nem?


Covid fertőzésem volt a hónapban, beteg is lettem, lehet az tolta ki a ciklusomat?


Holnap csinálok még egy tesztet azért, de a tapasztalatokra kíváncsi lennék, lehetséges, hogy nem mutatta ki halványan sem az X-epil a nemvárt napján? A doboz szerint 25-s, de közel 100%-ot ír a pontosságra.


2022. jan. 21. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha később volt ovulációd, akkor akár pár napot csúszhat a ciklus is, és akkor akár a holnapi teszt pozitív is lehet - bár ha rendszeresek a ciklusaid, erre kicsi az esély. De sajnos gyanúsabb, hogy a covid zavart be.
2022. jan. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Vagy a nemvárt napján vagy másnap reggelig meg szokott jönni. Ilyen 12-24 órás csúszások szoktak lenni, de ennyi a max. Napokat nem szokott. Én is gyanakszom a betegségre, bár enyhe tünetekkel megúsztam, de egy napig volt egy kis lázam.
2022. jan. 21. 18:54
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Esélyes, hogy már most is kimutatná, ha baba van a dologban.. Mondjuk ismerek olyanokat, akiknek a covid nagyon bekavart, hiába voltak enyhék a tüneteik..
2022. jan. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a covid nálam is bekavart. de egy ismerősömnek nemvárt napján negatív volt a tesztje, 1 hét múlva tesztelt következőre, pozitív lett. azt hitte kimarad vagy valami, mert nagy ritkán előfordul nála, az volt az első próbálkozós hónap, esze ágában sen volt hogy összejött a baba. azóta fél éves a pici🙂
2022. jan. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Voltatok meddőségi intézetben esetleg amiért 2 éve nem jön össze a baba?
2022. jan. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

IR-em van, kivizsgálás megvolt, mást nem találtak. Rendszeres menstruációm van, cisztáim nincsenek (PCO).


Csináltam egy tesztet ma este is, teljesen negatív, esélytelen, hogy baba legyen.

2022. jan. 21. 22:31
 7/9 anonim ***** válasza:

Ázjarhatosagi vizsgalat volt? Parodnak sperma vizsgálat?

Teljes hormon verkep?

2022. jan. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Átjárhatóságim nem volt még.

A vérképem rendben volt (egyedül az inzulin nem, tudom, hogy ez a probléma).

Páromnál semmit sem találtak, neki is volt minden.

2022. jan. 21. 23:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor kéne egy átjarhatosagi is biztonság kedveert.
2022. jan. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!