Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges még nem mutatja?

Lehetséges még nem mutatja?

Figyelt kérdés
3 napja késik a mensim, amihez amúgy órát lehetne igazítani, olyan pontos. Néha fájdogál a hasam alja, mintha megjönne, de mégse. Csináltam ma egy tesztet délutáni vizeletből, negatívat mutatott, ki is dobtam, aztán később megnéztem, halványan ott volt a második csík is. Tudom időn túl érvénytelennek számít, de még soha nem jött ki nekem napokkal később se második csík negatív teszten. 11-én voltunk együtt.
2022. jan. 21. 22:01
1 2
 11/15 anonim válasza:
Milyen tesztet csináltál? Nekem 2. és 3. napon a legolcsóbb 2 db-os x-epil nagyon halvány csíkot mutatott pedig reggel csináltam. 5. napon délután a clearblue digitális teszt pozitív lett. Már 20 hetes kismama vagyok. :)
2022. jan. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Gratulálok, fogalmam sincs mi a neve, patikában vette a ferjem. Arra Gondolom, hogy később fogadhatott a baba, azért nem mutatja még. Sose volt még velem ilyen, hogy 5 napot késsen.
2022. jan. 23. 17:49
 13/15 anonim ***** válasza:
69%
De nem erted hogy 5 napos kesesnel mar ki kene mutatnia?
2022. jan. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Sajnos az, hogy sose volt ilyen még nem jelent terhességet.

Ennyi késésnél már bármikor bármelyik teszt mutatná, sajnálom.

2022. jan. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, holnapra van időpontom nőgyógyászhoz, remélem nincs komoly baj, ha már baba nincs
2022. jan. 24. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!