Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha felidoben fogant a baba,...

Ha felidoben fogant a baba, lehetseges, hogy a beagyazodas az elmaradt mensi napjan kezdodott es meg nem mutatja ki a teszt?

Figyelt kérdés
Negativ lett a Gabriel tesztem, holnap utanra van idopontom dokihoz. Elsirtam magam reggel.. kerlek, mondjatok biztatot.
2018. máj. 28. 10:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hány naposak a ciklusaid? Mikor volt ovud? Miért mész orvoshoz?
2018. máj. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%

Ha negatív teszt, nem vagy terhes.

Minek mész ezzel orvoshoz? Minek bőgsz emiatt? Szedd már magad össze!

2018. máj. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

30.

Holnap utan

2018. máj. 28. 10:55
 4/15 anonim ***** válasza:
38%
Ha elmarad a mestruációd, csinálj tesztet. Ha negatív , akkor nem vagy terhes. Ezen nem kell sírni felnőtt nő létedre.
2018. máj. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
De mi az oka az orvosnak? Ha terhes lennél se látna még semmit.
2018. máj. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
Ertelmetlen most orvoshoz menned, semmit nem fog lattni. Tesztelj egy par nap mulva ujra ha nem jon meg es probalj nem idegeskedni mert minel jobban rafeszulsz a dologra annal rosszabul fogod viselni ha csalodas er es megsem vagy terhes.
2018. máj. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%

"Ezen nem kell sírni felnőtt nő létedre."

"Miért bőgsz...?"


Te jó ég micsoda kommentek. Egy felnőtt nő sosem sìr?

Lehet, hogy már règòta pròbàlkozik a kèrdező ès szeretne hallani valami biztatòt, mèg ha tudja is, hogy nem terhes talàn pàr kedves szòra vàgyik elkeseredèsèben.

Ebben a kategòriàban tènyleg minden "szupermami" ennyire èrzèketlen bunkò? Ha nem is tartjàtok èrtelmesnek a kèrdèst, minek kell idepofàzni ilyet? Nem tudtok tovàbb görgetni? Lètelemetek màs lenèzèse ès a bunkòzàs? Ugyan-ugyan tènyleg hihetetlen milyen emberek vannak..

Amùgy kedves kèrdező, szerintem sem vagy terhes, ha a teszt negatìvat mutat. Ne keseredj el, ha ràgörcsölsz annàl nehezebben jön össze a baba.. Sok sikert kìvànok, meglàtod te is hamarosan babàzol csak semmi stressz, lehet màr a következő hònapban pozitìvat mutat a teszt! :)

2018. máj. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Amíg nem jön meg, van remény, de sok nőnek meghülyül a ciklusa, amikor elkezdi magát figyelni... Orvos viszont valószínűleg tényleg nem fog semmit látni, ha most terhes vagy/lennél, egy hét múlva lenne érdemes leghamarabb elmenned. A pisitesztnél csak a vérvétel mutatja ki hamarabb, biztos az is létezik magánlaborban, de hát jóval egyszerűbb, ha vársz pár napot és ha pozitív lett a teszt, utána kérsz időpontot a dokitól. Megőrülés ellen tartsd észben, hogy ha úgy alakul, nem a teszteléstől vagy az akarattól leszel terhes, és az anyák tudta nélkül is nyugodtan tudnak ilyenkor fejlődni a babák, sőt talán titokban nyugodtabban :)
2018. máj. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen, regota probalkozunk.
2018. máj. 28. 11:38
 10/15 A kérdező kommentje:

24etol magas a hom es sose szokott ilyen lenni, mult honapban alacsonyan volt mensikor. 25-en ereztem is a homet, mintha beteg lennek, de nem vagyok az. 24-en elofordulhatott a beagyazodas vege esetleg? Olvastam, hogy a szervezet legyengul, mert idegenkent kezelne a babat stb.. Nem produkalok semmilyen nas tunetet. Ha 24-re esik a beagyazodas vege, akkor az nagyon korai terhesseget jelent?

Szeretnem, ha irnatok, regebbi kerdeseknel sok okos dolgot megtudtam. Tudom, hogy az utolso mensitol szamoljak a terhesseget, de csak a beagyazodastol beszelunk valoban arrol.. kertem a patikaban 10es tesztet, de az nem volt. 25osnek meg korai?

2018. máj. 28. 11:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!