Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetseges hogy nem mutatja a...

Lehetseges hogy nem mutatja a teszt? ( sos! Irjatok. )

Figyelt kérdés

Utoljara szeptember elejen voltam egyutt valakivel.

Azota meg is jott szeptemberben is es oktoberben is, de most novemberben nem.

Csinaltam egy tesztet egy hete, es negativ.

,viszont nyaron meg csak 62 kilo voltam mostmar 74, es iszonyatos hanyingereim vannak az elmult napokban..

Most ebben a honapban mar 2 hete lesz hogy kesik..

Szerintetek?

Vegyek meg egy tesztet?

Az tuti ha az negativ lesz akkor nem vagyok terhes igaz?


19/L


2015. nov. 27. 23:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha megjött és a teszt is negatív, akkor elvileg nem vagy terhes. De nőgyógyászhoz menj el mindenképp és csináltass ultrahangot!!!! Ez nagyon fontos. Volt olyan ismerősöm, akinek ciszta miatt késett. De lehet hormonprobléma is (a hízás miatt tippelek erre.) Hormonvizsgálatot is kérj, ha lehet.


Bocsi, nem ijesztgetni akarlak, de jobb kivizsgáltatni, mint hogy ne derüljön ki.


20/L egy 8 hónapos baba anyukája

2015. nov. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csinalj meg egy tesztet, hogy megnyugodj.
2015. nov. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Majd írd meg mi lett légyszi.
2015. nov. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy a hízás miatt nem jön meg, a hízást meg okozhatja túl evés illetve pajzsmirigy alulműködés, inzulinrezisztencia is.Manapság nem ritka jelenség a PCOS. Nőgyógyász, aztán ha nem rendeződik a ciklusod endokrinológust ajánlok!
2015. nov. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Semmi sem biztos, csak amit a doki mond. Jelentkezz be nődokihoz.


Valószínűleg nem vagy terhes.

2015. nov. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha szeptember elején voltál utoljára olyan helyzetben, hogy teherbe eshettél, akkor nincs olyan teszt, ami több, mint másfél hónap múlva ne mutatna biztos eredményt, pláne úgy, hogy kétszer már menstruáltál.

Szinte kizárt dolog, hogy terhes legyél, viszont a késést meg sok más dolog okozhatja, fordulj nőgyógyászhoz, 19 évesen úgy, hogy élsz már nemi életet, amúgy sem árt akkor is évente egyszer elmenni, ha amúgy semmi problémád nincs!

A hányingert pedig emésztési probléma is okozhatja, esetleg mostanában nagyon nehéz ételeket ettél, amitől híztál is és hányingered is lett. Vagy csak benyeltél valamilyen vírust.

2015. nov. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!