Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes fogamzásgátló...

Lehetek terhes fogamzásgátló mellett?

Figyelt kérdés

December 23-án voltunk együtt. Január 9-én jött meg normális időpontban ahogy szokott. Véreztem rendesen. Nem volt semmi szokatlan.

Néztem terhességi kalkulátorokat, de ha oda beírom az utolsó vérzés időpontját, akkor csak egy hetes terhesnek hoz ki. Hogy kell ezt számolni?

Fogamzásgátlót szedek évek óta odafigyeléssel. Nem maradt ki egy szem sem. Nem szedtem antibiotikumot, nem volt hányás-hasmenés.

Viszont ma kicsit feszülnek a melleim.



2022. jan. 22. 21:20
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
83%
😅😅🤦🤦🤦🥱🥱🥱🥱
2022. jan. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
91%

Öcsém, ez még ezen az oldalon is oda basz. Peteérés nélkül terhestünetek, egy feltételezett ovuláció ELŐTT egy héttel....


🙈🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤷

2022. jan. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:

Akkor mitől vannak a tünetek??

Nem gúnyolódást kérek. Borzasztóan ideges vagyok. És a kérdés kiírása előtt számtalan másik kérdést elolvastam itt, ahol azt írják fogamzásgátló mellett lettek terhesek.

2022. jan. 22. 21:30
 4/40 Malacka1212 ***** válasza:
100%
Ha megjött akkor mi a kérdés??? Ha a decemberi együttlétnél megfogantál volna 9-én tuti h nem jött volna meg. Vagy ha meg is jön nem szokványosan vagy alig... Nekem december 23-án fogant a kislányom, január 13-án kellett volna megjönnie, nem jött meg. teszteltem pozitív volt. Azóta már 16 hónapos.
2022. jan. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 Malacka1212 ***** válasza:
23%
Azt elfelejtettem odairni hogy valószínűleg azért feszül a melled mert peteérésed van vagy lesz :) ne aggódj nem vagy terhes. Nagyon ritka ha valaki fogamzásgátló mellett esik teherbe de aki teherbe esik nem menstruál :)
2022. jan. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
85%

Dehát megjött a menstruációd rendesen…. Abból gondolod, hogy terhes vagy, mert feszült ma a melled? Az ég világon semmit sem jelent!

Nekem meg nem feszül, pedig terhes vagyok 🤷🏻‍♀️

2022. jan. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

Tabletta mellett nincs peteérés, de mellfeszülés simán lehet miatta.

Tabletta mellett akkor lesz terhes, ha valami hiba csúszik be. Napokig elfeljetette beszedni, hasmenése volt és nem vette figyelembe, stb

2022. jan. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

Nem csak a feszülés miatt gondolom. Hasam is fájdogál. De mindenki csak kinevet. Már nem tudom kinek elmondani.

Tényleg normálisan szedem a fogamzásgátlót. Ezért vagyok kétségbe esve. Igen, jelentkezett a vérzés normálisan, ezért akkor nem is gyanakodtam semmi ilyenre. Mivel a vérzés mennyisége sok volt, ugyanannyi napig tartott mint szokott és görcsöltem is eléggé.

2022. jan. 22. 21:37
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
Azért vannak tünetek mert tulságosan figyeled magad és bemagyarázod
2022. jan. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Az oldal meg tele van olyan kérdésekkel, ahol azt állítják, hogy normális szedés mellett lettek terhesek és észre sem vették 3 vagy 6 hónapig mert ugyanúgy véreztek. Emiatt pánikoltam be.
2022. jan. 22. 21:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!