Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha rendszertelen a mensim...

Ha rendszertelen a mensim attól még teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
Kb 14 koromban jött meg , most vagyok 27 és még mindig nagyon rendszertelen. Van hogy 3 hónapig szépen megjön aztán 6 hónapig semmi. Volt már olyan is hogy 1 évig nem volt. Most legutóbb 3 hónapja volt utoljára. De nagyon szeretnénk már babát. Van valaki aki így esett teherbe ?

2022. jan. 23. 10:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetetlen, de nagyon kicsi az esély, hogy meg is maradjon. Ki kéne vizsgáltatnod milyen hormonális betegség vagy szervi eltérés az oka.
2022. jan. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván ez így elég lutri lenne... Esetleg folyamatos ovu tesztekkel tudnád nyomon követni, de mivel ennyire rendszertelen én mindenképp orvoshoz fordulnék. Nekem is rendszertelen volt, de nem ennyire, nekem barátcserjét javasoltak emelett hőmérőztem és ovuteszteket csinaltam. A 2. hónapban össze is jött a baba.

De kiemelném, hogy nekem nem volt ennyire rendszertelen.

2022. jan. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Voltam már dokinál , minden eredmény jó volt. Szóval nem tudom mi lehet az oka. Most elkezdtem szedni a trimesztert 1 -et hátha az segít .
2022. jan. 23. 11:13
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp keress normális orvost, aki foglakozik is veled és a gondoddal, mert ha mondjuk nem rendszeres és néha késik, az még csak-csak rendben, na de fél évig kimarad?! Az elég komoly dolog szerintem.

Persze összejöhet amúgy, soha ne mondd, hogy soha, de azért ennek a dolognak érdemes lenne még próbálkozás előtt utánajárni.

2022. jan. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Magasságod, sulyod, munkád? Betegségeid?
2022. jan. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

165, 55 , fizikai stresszes munkám van.

Colitis ulcerosa

2022. jan. 23. 11:25
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is menj el másik dokihoz vagy akár többhöz is, aki valóban foglalkozik is veled, mert ki van zárva, hogy minden eredményed tökéletes legyen, ilyen cikluszavar esetében.
2022. jan. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem keress egy jó endokrinológust. A colitis egyrészt felszívódási zavart is tud okozni, ez is lehet oka a rendszertelen menzesznek, másrészt, ha kaptál, kapsz rá szteroidot az meg a hormon rendszerbe is bezavarhat. Érdemes kideríteni az okát, mert biztosan nem normális az ennyire rendszertelen menstruáció.
2022. jan. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
Én csak azt nem értem hogy ilyen gondjaid vannak, elmentel orvoshoz aki valószínű tojik rad magasról es megelegszel ezzel? Úristen. Már rég a legjobb orvosnal ulnek hogy vizsgaljon ki normálisan.
2022. jan. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem sikerült rendszertelen ciklussal teherbe esni. Peteérésserkentővel viszont sikerült. (Uh követésen kiderült, hogy nem volt peteérésem.)
2022. jan. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!