Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől van az, hogy 21. -én...

Mitől van az, hogy 21. -én kell megjönnie és már 3napja vagy kis barna vagy egy pici rózsaszínű valami van?

Figyelt kérdés
2008. dec. 15. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
beágyazódási vérzés??jajj de jó...ha egy hete voltatok együtt kb akkor ez az...vigyázz magadra:)
2008. dec. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy jó lenne.Már egy éve semmi.
2008. dec. 15. 14:50
 3/6 anonim ***** válasza:

szia szeretném már megtapasztalni előző vagyok:)Mi 6 hónapaja szertenénk kisfiúnknak tesót, de épp barinőm volt nemrég így mint te s baba lett, ugyanígy majdnem egy héttel mielőtt meg kellett volna jönnie akkor volt beágyazósdásija:)

Terhesvitamint meg magne b 6 ot kezdj el szedni sztem....majd írj már h mi lett avége, drukkolok nagyon:)

2008. dec. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ok! Megírom,hogy mi lesz az eredmény.

Neked és minden kedves babára vágyónak sok sikert kívánok!

2008. dec. 15. 14:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is 2. babára vágyom már nagyon( már sajnos 1 éve), és nekem minden hónapban a peteérés után 1 héttel kezdődik ilyen barnás rózsaszín valami,ami a menzeszig tart, de sajnos eddig nem lett belőle baba.

Pedig már kivizsgáltak és a hormonjaim is jól működnek.

De szorítok, hogy neked sikerüljön!!!!

Ha máskor nálad még nem volt ilyen, akkor az lehet jó jel is!!!:-)

2008. dec. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött,nem baba volt a dologban.:(
2008. dec. 18. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!