Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, vagy csak késik?

Lehetek terhes, vagy csak késik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár napja szeretkeztünk először a barátommal. Félek, hogy elrontottuk, ugyanis először simán volt bennem kicsit, majd az óvszert nem sikerült elsőre feltenni, levettük, kifordítottuk, majd úgy helyeztük vissza. Nem tűnt előváladékosnak, még nagyon az elején voltunk a dolognak és csak sokkal utána ment el.

A menstruációm mindig hamarabb szokott megjönni, most 24.-én kellene újra, de még nem jött meg. Utanáolvastam, hogy ez lehet attól is, hogy a hormonháztartásom felborult(?) és amiatt akár egy hetes késés is lehet.

Kezdjek tartani hogy terhes lehetek és vegyek tesztet vagy ez normális?

Előre is köszönöm a segítséget!

17L


2022. jan. 23. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Az esélye megvan, de nagyon csekély. Nem értem, hogy miért nem lehet odafigyelni, hogy utólag ne ezen agyaljatok.
2022. jan. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Első alkalom után nekem 3 hetet késett
2022. jan. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Miért nem használtatok új kotont? Mi az hogy kifordítottuk majd úgy helyeztük vissza… 🤦🏻‍♀️
2022. jan. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%

Fűűű bammeg….te ne szexelj még aranyom. Így előbb utobb terhes leszel, azt meg gondolom nem akarod 17 évesen.

Bátrak vagytok hogy “simán volt benned kicsit”.

Nem tűnt elovaladekosnak..mikroszkopikus latasotok is van?

2022. jan. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hány napja volt az a pár nap?

Nektek még nem való a szex tényleg.

2022. jan. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!