Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt előtti mell fájdalom,...

Nem várt előtti mell fájdalom, hasszurka kinél milyen volt? Nekem oldalt és alul fáj a mellem és ma bal oldalt nagyon szúr a petefészkemnél.3 nap múlva nem kell megjönni

Figyelt kérdés
2022. jan. 24. 08:42
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Majdnem mindenkinél 🙃

Makd esetleg tesztelj egyet vagy nem tudom mit vársz.

2022. jan. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
még nem merek tesztleni, eddig mindig hamarabb tesztelt sajnos negatívat
2022. jan. 24. 08:49
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem a méhemnél volt hasszurka, és nem fajt a mellem. Elozo terhessegemnel sem fajt.
2022. jan. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%

és ha nem tesztelsz negatívat akkor terhes leszel? milyen logikát követsz?

egymillió és egy helyen leírták, semmit nem jelent amit érzel

ha nem figyelsz oda, ezek a "jelek" fel sem tűnnének

2022. jan. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
4 napom van a nemvártig, ma egész nap úgy szúrkál bal alul a hasam hogy egyszerűen nem tudok nem arra figyelni
2022. jan. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nekem is sokat szúr, a mellem pedig eddig nem fájt így hogy alul is. remélem baba:)
2022. jan. 24. 10:08
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

Istenem, a terhesség nem attól függ, hogy sikerül-e lokalizálnod azt, pontosan melyik része fáj a mellednek...🤦

Jó volna már valahogy ezekről az idiótaságokról leszokni...

Annak is nagyon örülök, hogy pontosan tudod, hol a petefészked. Csak azt nem értem, nemvárt előtt 3 nappal a petefészek már miért fájna...

3 napod van. Bírd már ki. Akkor tesztelj, és fogadd el felnőtt nő módjára az eredményt, bármi is az.

2022. jan. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
7es mondjuk én egész jól be tudom határolni melyik női szervem hol van,mivel voltam átjárhatósági vizsgálaton, és most ugyanott szúrkál. Egyébként meg senki nem mondta hogy ez terhességet jelent, csak a kérdező is próbálja beazonosítani mitől lehet. Egyébként nyilván meg is jöhet ettől még meg nem is.
2022. jan. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
Egyébként a mellfájdalom szerintem se jelent semmit, nekem mindig szokott mensi előtt
2022. jan. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem mindig a fajdalom a mellem egesz teruletere kihat. Most valamiert csak oldalt faj es izomlaz szeruen. 4 nap mulva nem kene megjonnie.. de mar a szokasos pattanasok is kijottek. Minden pms tunet megvan.
2022. febr. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!