Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem jött meg a menstruációm...

FodornéOrsolya kérdése:

Nem jött meg a menstruációm és a terheségi tesztem negatív lett viszont mozgást érzek hogyan lehet ez akkor lehet babát várok ?

Figyelt kérdés
van egy 10 honapos kisfiam, az utolsó menstruációm késik 5 napja csináltam terheségi tesztet és az negatív lett viszont nem vagyok olyan jól szokot lenni émelygés, hajnalba arra kelek hogy nagyon éhes vagyok ( első terheségemnél is mindig fel keltem ) illetve olyan érzés mint ha mozogna amit a kezemel is éreztem és a férjem kezét is oda raktam mondtam neki szóljon ha érez valami és ugyan úgy ő is érezte ( volt nekem szülés után néhányszor kb 5 hónapig fantom mozgás) de azt a kezemel soha nem éreztem, pár nap múlva csinálok megint tesztet szerintetek baba mozgás lehet ?
2022. jan. 25. 09:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Úgy kérdezlek, mint aki már volt terhes és szült: szerinted ha az utolsó mensid 5 napja késik, a teszted pedig negatív, akkor érezhetsz már magzatmozgást?!?!?!
2022. jan. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg csak 5 napja kesik, akkor 5 het korul lennel, ilyen koran eselytelen erezni a baba mozgasat. De van egy kisfiad szóval gondolom ot sem erezted legalabb a 15.hetig.

En is szoktam ilyen erezni, a beleid mozognak.

2022. jan. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, én az első babánál is nagyon hamar éreztem a mozgást de most még tudom is hogy milyen érzés ezért is gondolom hogy ez az 🙂
2022. jan. 25. 09:45
 4/22 anonim ***** válasza:
93%

"most még tudom is hogy milyen érzés ezért is gondolom hogy ez az"

🤦🤦🤦

Tegyük fel, hogy 6 hetes terhes vagy. A magzat CRL mérete ez esetben 5 mm. A te kedvedért: az fél centi... Akár milyen szupernő vagy, egy fél centis sejtcsomó "mozgását" nem volnál képes érezni.

De jó, mindenki hülye, csak te vagy helikopter.

Ennyi ésszel inkább fejezd be a 8. osztályt, mielőtt bevállaljátok a második babát. Hidd el, jó érzés lesz, ha tudsz majd segíteni legalább az alsós házi feladatokban...

2022. jan. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%
Nem akarlak elkeseríteni, de valószínűleg a bélmozgásodat érezted.
2022. jan. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%
Istenem, mondjátok hogy ez egy troll 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2022. jan. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%

Nekem is van már gyerekem, én is éreztem már magzatmozgást és a napokban párszor nekem is volt ilyen érzésem. Két hete menstruáltam utoljára, szóval tuti nem vagyok terhes, de valóban kézzel is éreztem, ahogy mozog a méhem környékén valami.

Aztán elmentem a vécére és pukiztam. És elmúlt. Kérdező, ne legyél ennyire butuska, ha a teszt nem mutatja ki, akkor ha terhes is lennél, az annyira korai, hogy nincs is mit érezned, mert még nem is mozog az a kis embrió semmit. 10. héten láttam először mozogni a kislányom, akkor is csak hadonászott a kis kézkezdeményeivel, ezt semmiképpen sem lehetett volna érezni, ha tudod, milyen érzés a magzatmozgás, ha nem. És amúgy érezni én is relatíve korán, a 16. héten éreztem először, szóval valóban logikus, hogy hamarabb venném észre a második terhességnél, de nem akkor, amikor még nem is mozog az embrió.


10 hónappal szülés után még nem feltétlenül lesz olyan tűpontos a menzeszed, mint előzőleg, simán lehet, hogy most nem "késik", csak hosszabb a ciklusod.

2022. jan. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%
Úristen!Hogy érezhetnéd a4-5 hetes babát,ha az lenne?Bélmozgást érzel,és nem vagy terhes,ha a teszt negatív.Az 5. babát várom, elhiheted,hogy tudom milyen érzés,ha mozognak.A 16.hét környéke előtt soha nem éreztem őket.Ilyan picik addig,hogy lehetetlen.Csak beszélek magadnak,de ha megnyugtat akkor csinálj meg tesztet 2-3 nap múlva,ha az is negatív akkor tuti nem terhesség miatt késik.
2022. jan. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2022. jan. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
79%
Konkrétan még csontozata, izomzata, semmi nincs az embriónak, és nem úgy lebeg a nagyvilágba a méhednek, hogy egyáltalán neki ütközhessen bárminek (tudod, petezsák, szikhólyag, méhbe beágyazódott rögzített hely). Tehát ha valamit kizárt, hogy érezz, az a mozgása. Tényleg, nézz utána, hogy néznek ki ilyen stádiumban még - egy idegcső kb, ha már 3 sejtrétegre tagolódott, ami nem is teljesen zárt, de semmilyen alkatrésze nem mozog effektíve.
2022. jan. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!