Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnénk kisbabát!...

Nagyon szeretnénk kisbabát! 30-dikan végeztem a menstruaciommal. Utana többször belem elvezett a parom. Ma csinaltam egy terhesegi tesztett negativ lett. Lehetek terhes? Vagy tul hamar csináltam a tesztett.

Figyelt kérdés

2016. júl. 6. 13:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Kérlek olvas el egy biológia könyvet!


Vagy egy bármilyen leírást arról, hogy, hogy lesz a gyerek!!!!

2016. júl. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Ne, ne akarj még gyereket!
2016. júl. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Olvassgass még és tanulj mert amíg alapvető dolgokkal sem vagy tisztában,nem fog menni a gyereknevelés sem.

De remélhetőleg csak kamu a kérdés.

2016. júl. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon korai még tesztelni. Még vagy három hétig nincs értelme, mert könnyen mutat negatívat akkor is, ha már terhes vagy.

A legközelebb esedékes menstruációd első! napját érdemes megvárni. A legutóbbit te tudod, mikor kezdődött, azt is nagyjából, hogy kb. hány napos egy ciklusod. Az alapján ki tudod számolni, mikor lesz jó tesztelni. A ciklust meg mindig első menstruációs naptól kell számolni, nem az utolsótól.

2016. júl. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%

Az ember azt hinné ha valaki babát akar kicsit utána néz a dolgoknak...

Én kis naív.


Nemcsak iszonyat korán csináltál teszted de még peteérésed a kanyarba' sincs úgyhogy nagyon minimális az esélye

2016. júl. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
Ilyen primitív ember mint te,ne szaporodjon szerintem.Inkább ülj vissza az iskolapadba,szükséged van rá,bár agyat ott sem adnak,de némi nemű tudást azért igen!
2016. júl. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon nagyon nagy sotetseg lehet a fejedben sajnos. Minden rosszindulat nelkul mondom, hogy picit nezzetek utana a dolgoknak, mielott tenyleg belevagtok, mert igy nem lesz egyszeru. Ennyire tudatlanul nem tul felelossegteljes dolog gyereket vallalni.
2016. júl. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Peteéréséd is csak a menstruáció első napjától számítva a 10-16. nap körül lesz. Ha megérik a petesejt, az után tud megtermékenyülni, majd beágyazódni és csak azután termel HCG hormont a szervezet, amire a terhességi teszt reagál.

Nem hogy korán csináltad a teszted, hanem nagyon feleslegesen.

2016. júl. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
96%

Privát üzenet a kérdezőtől:


"Primitiv vagy te! Es szerintem neked van szukseged iskola padra. B@lfasz!!"


Mivel soha nem válaszolok privire,így megteszem itt:


Egyrészt én tanulok még 30 éves fejjel,talán azért nem vagyok olyan sötét mint te.Mindenesetre azt még 8 általánossal is illik tudni,hogy menzesz után pár nappal még vagy meg sem ért a pete,esetleg most érik,de hogy a teszt semmiképpen sem mutatja ki az tuti.

A válaszod meg röhejes,kb olyan óvódás szint ("hülye vagy!nem te vagy a hülye") a véleményem fent tartom,az ilyen egyenlőre ne szüljön,mert az tisztán látszik,hogy te ilyen "szüljünk a csok-ra,meg a családira,meg adjanak segélyt" kategória vagy!

2016. júl. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahhh, ti is csak addig jutottatok bioszból, hogy a pasid telever gumi nélkül oszt kész is a gyerek...
2016. júl. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!