Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » DAVID terhességi teszttel mi...

DAVID terhességi teszttel mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés
Először nagyon nagyon halvány csík, kb 10 perc után egyértelműen látható, de halvány csík jelent meg. Vasárnapra nem várom. Volt már akit becsapott ez a teszt? :)

2022. jan. 28. 08:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem csapott be, amikor 2 csíkos volt, tényleg terhes voltam. De én menstruáció napján csináltam, és még aznap is halványan mutatta csak.
2022. jan. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Leghamarabb nemvárt napján, időn belül leolvasva higgy neki...
2022. jan. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Fogok vasárnap is tesztelni, természetesen, csak nyilván türelmetlen az ember :)
2022. jan. 28. 08:29
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Attól nem leszel terhesebb, ha türelmetlen vagy és túl korán tesztelsz... :S
2022. jan. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudom, tudom, tudom :D
2022. jan. 28. 08:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Először én is azzal teszteltem. Engem nem vert át, ha pozitívat mutat, akkor jó eséllyel baba van a háttérben. Nekem az a tapasztalatom (és itt gyakorin is hasonló véleményt olvastam), hogy kevésbé érzékeny a teszt, mint ami rá van írva. Amikor nem voltam még terhes, egyértelműen negatív volt a teszt időn belül és időn túl is. Amikor baba volt a háttérben, akkor bár halványan, de korán jelzett pozitívat. Én a helyedben azért vennék egy másik fajta tesztet is, mondjuk 10-es facellét, és vasárnap reggel azzal (is) tesztelnék. Szurkolok Neked! Majd írj vasárnap, hogy mi a helyzet.:)
2022. jan. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 2 féle tesztet tartok itthon, ha az egyiken látok valamit megcsinálom a másikat is 2 teszt azért semmire nem reagál.
2022. jan. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2napos késéssel teljesen egyértelműen pozitív volt. Nem kellett keresni a második csíkot
2022. jan. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Holnap vagy holnap után kellene megjönnie, ma vettem X-Epilt, holnap reggel megnézem azzal, mi a helyzet :) arról is hallani jót és rosszat, korábban azt használtam mindig, ha nem volt baba, időn belül sem és időn túl sem volt második csík, mikor baba volt egyértelműen mutatta.
2022. jan. 28. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!