Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszeminációval kapcsolatban...

Inszeminációval kapcsolatban válaszolnátok nekem?

Figyelt kérdés

A beavatkozást nőgyógyász elvégezheti ,vagy csak meddőségi centrumokban van rá lehetőség?

Milyen időközönként ismètelhető a beültetés?

Mennyibe kerül?


2022. jan. 28. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
23%

Magánban végeznek inszeminációt néhány -nem meddőségi- helyen is (pl. G1 Intézet); de az eszköz igénye miatt inkább meddőségi központokban elérhető.


Kettőt lehet egymást követő ciklusokban, aztán 1-2 hónap szünet, és újra lehet.

2022. jan. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Havonta lehet, azaz ciklusonként. Nekem pl. kicsit megtolták a hormonok és kb. 35-38 naponta mentem. 6-nál többször nem érdemes, de annyit lehet közvetlenül egymás után. A többi kérdésedre nem tudok válaszolni, én még egy Kaáli-ba jártam és nagyon sokba kerültek az injekciók. Maga az inszemináció nem volt drága, de már nincs Kaáli és változott a TB finanszírozás is.
2022. jan. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Mivel tavaly államosították az intézetek, így magánban már nincs rá lehetőség.
2022. jan. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%

Szia!

Nekem most volt az elsö inszem.

Nincs már magán sehol, államosították mindet!

Meddőségi centrumban/szakrendelésen végzik csak, s persze nőgyógyász szakorvos végzi.

Nekünk azt mondták hogy 6 inszemet végeznek,annyinak van értelme, egymás utáni ciklusokban.

Mivel állami így ingyen végzik öket,csak a felirt injekciokat kell kiváltani, kifizetni , ill.ha kapsz még mellé gyógyszereket.

2022. jan. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!